«بدون قرار قبلی» سینماست/ اثری تأثیرگذار که حس انسانی را جاری کرد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «بدون قرار قبلی» سینماست/ اثری تأثیرگذار که حس انسانی را جاری کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، دومین اکران مردمی فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» شامگاه اول تیر با […]

«بدون قرار قبلی» سینماست/ اثری تأثیرگذار که حس انسانی را جاری کرد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «بدون قرار قبلی» سینماست/ اثری تأثیرگذار که حس انسانی را جاری کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، دومین اکران مردمی فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» شامگاه اول تیر با حضور علی نصیریان، بهروز شعیبی کارگردان، الهام کردا و امین میری بازیگران فیلم و محمود بابایی تهیه کننده در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.
پیش از نمایش فیلم الهام کردا در سخنانی کوتاه عنوان کرد: از همه شما عزیزان قدردانی می کنم که فیلم «بدون قرار قبلی» را برای دیدن انتخاب کرده اید و برای من بسیار ارزشمند است در این شرایط دشوار و اتفاقات این روزها، به سینما می آیید و چراغ سینما را روشن نگاه می دارید، من و عوامل فیلم عاشق این اثر هستیم، امیدوارم که شما نیز از تماشای این فیلم لذت ببرید و اگر دوست داشتید آن را به دوستان خود نیز توصیه کنید.
امین میری دیگر بازیگر فیلم نیز گفت: من بسیار خوشحالم که امشب در کنار شما هستم و برای من باعث افتخار است که استاد نصیریان قرار است فیلم «بدون قرار قبلی» را به تماشا بنشینند. من به شخصه این فیلم را خیلی دوست دارم و خوشحالم که در این پروژه در کنار آقای شعیبی و بابایی حضور داشتم. امیدوارم که هم برای شما مخاطبان عزیز و هم برای استاد گرانقدرم آقای نصیریان این فیلم راضی کننده باشد.
محمود بابایی تهیه کننده فیلم در ادامه از حضور علی نصیریان و خانواده فرزندان اتیسمی در سالن ابراز خوشحالی کرد و گفت که باعث افتخار است که امشب در خدمت شما بزرگواران هستیم.
بهروز شعیبی کارگردان «بدون قرار قبلی» نیز گفت: من به استاد علی نصیریان که افتخار داده اند و برای تماشای فیلم بدون قرار قبلی به اینجا آمده اند، خیر مقدم می گویم. امروزه در هر حوزه‌ای بزرگانی داریم که امپراطور آن حوزه محسوب می شوند و به نظر من استاد علی نصیریان امپراطور هنر نمایش هستند. حضور ایشان برای تماشای فیلم «بدون قرار قبلی» بزرگ ترین افتخاری است که در این سال ها نصیب من شده است.
وی افزود: ما با بزرگان مان عاشق سینما می شویم، این روزها فیلمی با بازی استاد علی نصیریان در سینماها در حال اکران است که استاد بزرگ و گرانقدرم آقای داریوش هاریکاجویی آن را کارگردانی کرده است، که همه ما تحت آموزش فیلم های ایشان به سینما علاقمند شده ایم.
شعیبی در پایان گفت: به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم که فیلم سینمایی «لامینور» به کارگردانی داریوش هاریکاجویی و با بازی استاد علی نصیریان را در سینماها تماشا کنید. امروز تولد استاد عزیزم آقای عباس کیارستمی است، یاد و خاطره ایشان را گرامی می داریم و امیدوارم خداوند همه بزرگان را حفظ کند.
همچنین پس از تماشای فیلم، علی نصیریان ضمن قدردانی از بهروز شعیبی و عوامل فیلم، اظهار کرد: فیلم «بدون قرار قبلی» سینماست. این فیلم داستان یک احساس انسانی را به تصویر می کشد.
وی در ادامه تصریح کرد: یکی از نقاط قوت فیلم پرداختن به اختلال اتیسم در این اثر است و چقدر زیبا زندگی یک کودک اتیسمی را روایت می کند که این نشان دهنده خلاقیت بالای کارگردان فیلم است، چرا که در این فیلم انسان ها به صورت خود واقعی نشان داده می شوند.
بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر در پایان یادآور شد: «بدون قرار قبلی» در رده فیلم های بسیار تاثیر گذار است چون توانسته است حس انسان را جاری کند. من از آقای شعیبی انتظار کارهای فوق العاده دارم چون توانایی بالای ایشان را تولید فیلم خوب و تاثیرگذاری چون بدون قرار قبلی دیده ام.
پیش از آغاز فیلم پوستر جدید فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» با طرحی از محمد روح الامین توسط علی نصیریان رونمایی شد.
فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که از ۱۸ خرداد اکران عمومی آن در سینماها سراسر کشور آغاز شده است. امیدوارم براتون خبر   «بدون قرار قبلی» سینماست/ اثری تأثیرگذار که حس انسانی را جاری کرد براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-23 18:14:33