با فیلم‌های مجیدی گریه کردم/ تجربه همکاری با کارگردان‌های ایرانی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری با فیلم‌های مجیدی گریه کردم/ تجربه همکاری با کارگردان‌های ایرانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از موزه سینما، دلشاد شبیر شیخ آهنگساز هندی و دستیار آی آر رحمان گفت: به شدت طرفدار سینمای ایران هستم […]

با فیلم‌های مجیدی گریه کردم/ تجربه همکاری با کارگردان‌های ایرانی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری با فیلم‌های مجیدی گریه کردم/ تجربه همکاری با کارگردان‌های ایرانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از موزه سینما، دلشاد شبیر شیخ آهنگساز هندی و دستیار آی آر رحمان گفت: به شدت طرفدار سینمای ایران هستم و شانس خوب من این بود که در اولین همکاری با ایران در فیلم محمد رسول الله (ص) ساخته مجید مجیدی تحت سرپرستی آی آر رحمان حضور داشته باشم و باعث افتخار من است که در این فیلم بسیار خوب همکاری داشتم و بعد از آن در فیلم دیگری از آقای مجیدی به نام «آن سوی ابرها» نیز کار کردم و بعد از آن در فیلم «سلام بمبئی» به عنوان آهنگساز همکاری داشتم.
وی با بیان اینکه باعث افتخارش است که در سینمای ایران کار کرده است، افزود: همکاری با فیلمسازان ایرانی برای من تجربه متفاوتی است زیرا سینمای ایران بسیار خالص و زلال است. اولین فیلمی که از سینمای ایران دیدم «بچه های آسمان» ساخته مجید مجیدی است یادم می آید زمانیکه این فیلم را دیدم گریستم و بعد از آن شروع به دیدن فیلم های ایرانی دیگری کردم و درحال حاضر برای فیلم های ایرانی نیز موسیقی می سازم.
دلشاد شبیر شیخ یادآور شد: برای حضوردر ورک شاپ آقای «آی آر رحمان» به ایران و جشنواره فیلم فجر دعوت شدم و از اینکه این کلاس در یک باغ ایرانی زیبا برگزار شد بسیار هیجان زده شدم زیرا تعریف این باغ ایرانی را زیاد شنیده بودم و درست به همان زیبایی است که از آن تعریف می کردند.
وی با بیان اینکه از همه بخش های موزه سینمای ایران بازدید کرده است، بیان کرد: از همه فیلم‌دوستان و سینماگران دعوت می کنم تا از این بنای تاریخی دیدن کنند زیرا بسیار زیبا است و افتخار آمیز است که یادگاری های فیلمسازان در این محل نگهداری می شود زیرا تجهیزات منحصر به فرد خاصی دارد که این موزه را دیدنی تر کرده است. امیدوارم براتون خبر   با فیلم‌های مجیدی گریه کردم/ تجربه همکاری با کارگردان‌های ایرانی براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-09 14:01:57