با حکم بازپرس هنگامه قاضیانی جلب شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری با حکم بازپرس هنگامه قاضیانی جلب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، شب گذشته بود که خبر احضار برخی چهره‌های معروف هنری و ورزشی در پی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در […]

با حکم بازپرس هنگامه قاضیانی جلب شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری با حکم بازپرس هنگامه قاضیانی جلب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا، شب گذشته بود که خبر احضار برخی چهره‌های معروف هنری و ورزشی در پی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی جهت پاسخگویی به مقام قضائی منتشر شد.
در همین رابطه پیگیری‌های خبرگزاری قوه قضائیه از دادستانی تهران نشان می‌دهد بنا به حکم بازپرس ساعتی پیش هنگامه قاضیانی جلب و به دادسرا منتقل شده است.
این گزارش حاکی است طی روزهای گذشته از تعدادی افراد در مورد صحت ادعاهای تحریک آمیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده بود.
بنابر این گزارش اتهامات قاضیانی دایر بر اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام است.
گفتنی است با حضور قاضیانی در دادسرا بازپرس نسبت به تفهیم اتهام وی اقدام نموده است. امیدوارم براتون خبر   با حکم بازپرس هنگامه قاضیانی جلب شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-23 01:12:21