بازی ایران و آمریکا را در سینما ببینید/ موافقت با یک تصمیم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازی ایران و آمریکا را در سینما ببینید/ موافقت با یک تصمیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، با موافقت محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مسابقات […]

بازی ایران و آمریکا را در سینما ببینید/ موافقت با یک تصمیم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازی ایران و آمریکا را در سینما ببینید/ موافقت با یک تصمیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، با موافقت محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر، سینماها فردا شب ۸ آذرماه پذیرای مخاطبان و مشتاقان فوتبال و بازی ایران و آمریکا خواهند بود.
حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت با اعلام این خبر گفت: به پیشنهاد انجمن سینماداران و تقاضای بخش‌هایی از جامعه، با تمهیدات صورت گرفته برای استفاده حداکثری علاقه‌مندان فوتبال هماهنگ شد فردا شب ظرفیت سینماهای کشور به پخش مسابقه فوتبال جام جهانی قطر و بازی ایران و آمریکا اختصاص یابد.
به گفته ایل بیگی، با توجه به اقبال عمومی به موضوع تماشای دسته جمعی فوتبال در سالن‌های سینما به خصوص جوانان و نوجوانان، همچنین، تجربه خوب این اقدام در سال‌های گذشته، پیش بینی می‌شود که شاهد استقبال گسترده علاقمندان از این اقدام باشیم.
یادآور می‌شود، مسابقه فوتبال ایران و آمریکا فردا ۸ آذرماه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود.
جزییات مربوط به تهیه بلیت این دیدار را اینجا بخوانید. امیدوارم براتون خبر   بازی ایران و آمریکا را در سینما ببینید/ موافقت با یک تصمیم براتون مفید بوده باشه

 
2022-11-30 21:11:07