بازدید روسای سازمان برنامه و بودجه و حوزه هنری از پروژه «احمد» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازدید روسای سازمان برنامه و بودجه و حوزه هنری از پروژه «احمد»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، همزمان با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی […]

بازدید روسای سازمان برنامه و بودجه و حوزه هنری از پروژه «احمد»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بازدید روسای سازمان برنامه و بودجه و حوزه هنری از پروژه «احمد»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، همزمان با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد، داوود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه به همراه محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی از پشت صحنه این اثر بازدید کردند.
در این بازدید که با فیلمبرداری سکانس‌هایی خارجی و با حضور بازیگران اصلی و تعداد زیادی هنرور جلوی دوربین همراه بود، امیرعباس ربیعی و حبیب والی‌نژاد به ارایه توضیحاتی از پروژه پرداختند. همچنین بخش‌هایی از پشت صحنه کار به نمایش درآمد و طراح جلوه‌های ویژه بصری توضیحاتی درباره کار خود ارایه کرد.
داوود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه ضمن قدردانی از تلاش عوامل سازنده و همراهی بازیگران در سخنانی گفت: یکی از نمادهای مهم حوزه فرهنگ، فیلم و سینماست که جزو اولویت‌های اصلی کشور به‌ویژه در معرفی جلوه‌های فرهنگی و شخصیت‌های تاثیرگذار بوده است.
وی ادامه داد: باید درباره کسانی که در چند دهه گذشته منشا اثرات بسیار بزرگی بودند، فیلم‌هایی ساخته شود تا این الگوهای ماندگار در ذهن مردم ثبت شود. امیدواریم با مدیریت دوستان در پشت صحنه «احمد» این موارد خوب جلو برود.
رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرد: از این کار ارزشمند که جلوی دوربین رفته است، بسیار انرژی گرفتیم. بازدید از پشت صحنه این اثر به ما نشان داد که صحنه نزدیک به واقعیت است. آنچه در ۱۸ ساعت ابتدایی زلزله بم رقم خورد، بیش از یک حماسه است که تاکنون بدان پرداخته نشده است. آثاری مانند «احمد» به نوعی انتقال واقعیت به خانه مردم است که باید تکثیر کنیم و توسعه دهیم.
همچنین محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مختصات کار «احمد» نسبت با دیگر آثار سینمایی متفاوت است، گفت: نمایش درست کار بزرگی که در ۲۴ ساعت ابتدایی زلزله هولناک بم رخ داده، بسیار مهم است و عوامل سازنده برای این امر با سختی‌های بسیاری مواجه هستند که امیدواریم با توکل بر خدا بدان فایق آیند.
وی مطرح کرد: مقام معظم رهبری بارها بر مدیریت جهادی در کشور تاکید کردند که در پروژه سینمایی «احمد» ما این اتفاق را به نمایش می‌گذاریم و می‌گوییم بزرگ‌مردانی بودند که ۲۰ سال پیش این حرکت را سرلوحه کار خود قرار دادند و به یاری مردم در شرایط مختلف شتافتند.
«احمد» سومین ساخته سینمایی امیرعباس ربیعی محصول مشترک سازمان سینمایی سوره حوزه هنری و موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که این روزها مراحل تولید خود را سپری می‌کند. امیدوارم براتون خبر   بازدید روسای سازمان برنامه و بودجه و حوزه هنری از پروژه «احمد» براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-21 12:56:13