بابک برزویه با رفتنش ما را دور هم جمع کرد/ اولین سالگرد درگذشت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بابک برزویه با رفتنش ما را دور هم جمع کرد/ اولین سالگرد درگذشت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، مراسم نخستین سالگرد درگذشت بابک برزویه عکاس رسانه و سینما […]

بابک برزویه با رفتنش ما را دور هم جمع کرد/ اولین سالگرد درگذشت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری بابک برزویه با رفتنش ما را دور هم جمع کرد/ اولین سالگرد درگذشت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی برنامه، مراسم نخستین سالگرد درگذشت بابک برزویه عکاس رسانه و سینما روز جمعه ۲۷ مرداد ماه با حضور جمعی از هنرمندان، دوستداران و اعضای خانواده آن مرحوم در موسسه فرهنگی هنری صحنه آبی با همکاری انجمن عکاسان جوان برگزار شد.
اجرای این مراسم برعهده عباس غفاری کارگردان تئاتر بود و در آن حیدر رضایی، پری ملکی، احترام برومند و مهدی آشنا به بازگویی خاطراتی از بابک برزویه پرداختند. در این برنامه علاوه بر سخنرانی، سه کلیپ از زنده‌یاد بابک برزویه نیز پخش شد.
مراسم سالگرد بابک برزویه با قرائت بیانه‌ای از سوی خانواده ایشان پایان یافت.
متن بیانیه بدین شرح است:
«دنیا با او بودن را به ما نیاموخت که بی او چه کنیم. اما وفایش به ما آموخت که محبت‌های بی‌منت و بی‌صدای او را که جاودانه در جان و زندگی‌مان سبز است فراموش نکنیم اما بازهم او بود که این بار با رفتنش همه بستگان، دوستان و آشنایان را به دور ما جمع کرد و همه شما عزیزان به وسعت قلب‌هایتان آمدید و از لحظه اول درگذشت بابک عزیزمان تا به امروز ما را تنها نگذاشتید. محبت و صفایتان را ارج می‌نهیم و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می‌کنیم و آرزومندیم زنجیر عشق و محبت یاران هرگز از هم گسسته نشود. خانواده برزویه و همسر ایشان با نهایت احترام و در کمال تواضع و ارادت و با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک شما سروران، دوستان، آشنایان، بستگان، شاگردان و مسئولان ارجمند که در مراسم تشیع، تدفین، مجالس ترحیم و یادبود شرکت نمودند و با ابراز همدردی موجب تسلی خاطرمان شدند صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌کند.
سپاس فراوان از علیرضا تابش، محمدرسول صادقی، سمیرا نظری، مسئولان و همکاران خانه هنرمندان ایران، انجمن صنفی عکاسان خانه تئاتر، انجمن عکاسان خانه سینما، صندوق اعتباری هنر، محمدرضا طائب مدیر باشگاه عکاسان جوان و وحید معینی دانشمندی مدیر موسسه فرهنگی و هنری صحنه آبی.»
بابک برزویه روز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بر اثر عارضه مغزی درگذشت. امیدوارم براتون خبر   بابک برزویه با رفتنش ما را دور هم جمع کرد/ اولین سالگرد درگذشت براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-19 13:56:26