ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما درگذشت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما درگذشت  به گزارشهاریکا خبر، ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما امروز پنجشنبه ۲۹ تیرماه دار فانی را وداع گفت. فتانه رحیمی همسر ایرج تقی‌پور در گفتگویی کوتاه باهاریکا خبر این خبر را تأیید کرد و توضیح […]

ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما درگذشت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما درگذشت  به گزارشهاریکا خبر، ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما امروز پنجشنبه ۲۹ تیرماه دار فانی را وداع گفت.
فتانه رحیمی همسر ایرج تقی‌پور در گفتگویی کوتاه باهاریکا خبر این خبر را تأیید کرد و توضیح داد: ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز ایشان فوت کردند. چند سالی بود که درگیر بیماری بودند که به دلیل سرماخوردگی در چند روز اخیر علائم آن تشدید شده بود.
وی درباره مراسم تشییع پیکر این هنرمند هم گفت: روز شنبه همین هفته ساعت ۱۰ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکرشان برگزار می‌شود.
زنده‌یاد ایرج تقی‌پور تهیه‌کنندگی فیلم‌های «رقص در غبار» و «شهر زیبا» به کارگردانی اصغر فرهادی را در کارنامه خود داشت. «نگین»، «روز کارنامه»، «مواجهه» و «صندلی خالی» از دیگر فیلم‌های کارنامه این تهیه‌کننده سینما بوده است.
خبرگزاری هاریکا درگذشت این هنرمند را به جامعه سینما تسلیت می‌گوید. امیدوارم براتون خبر   ایرج تقی‌پور تهیه‌کننده باسابقه سینما درگذشت براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-20 17:55:20