ایران از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌است به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ایران از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌است  به گزارشهاریکا خبر، محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نخستین کنگره بین‌المللی شهید حسن طهرانی مقدم گفت: امروز ایران قدرت خود را به دنیا نشان داده است […]

ایران از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌است

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  ایران از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌است  به گزارشهاریکا خبر، محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نخستین کنگره بین‌المللی شهید حسن طهرانی مقدم گفت: امروز ایران قدرت خود را به دنیا نشان داده است و ما از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌ایم.
وزیر علوم افزود: امروز ایران با توجه به قدرت لایزال خدا هیچ تحریمی را نمی‌پذیرد. به برکت خون شهدایی همچون شهید طهرانی مقدم امروز نظام اسلامی باور دارد که از طریق علم قدرت، ثروت، امنیت، آسایش و آرامش را می‌تواند برای مردم به ارمغان بیاورد.
زلفی گل با تاکید بر اینکه نباید به این فکر کنیم که دیگران قوی هستند و ما باید از روی دست آنها بنویسیم گفت: اگر می‌خواهیم در جهان موفق شویم راهی جز علم وجود ندارد باید وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم را جدی بگیریم.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری خاطر نشان کرد: این نگاه که این دو وزارتخانه آموزش و پرورش و وزارت علوم مصرف‌گرا و بی‌فایده هستند ظلم به جریان توسعه و قدرت کشور است. خروجی وزارت‌های تعلیم و تربیتی انسان متعهد و متخصص است. باید نگاه خود را به این وزارتخانه‌ها تغییر دهیم. امیدوارم براتون خبر   ایران از مشق نویسی به سرمشق نویسی رسیده‌است براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-13 12:05:25