اکران کمدی‌های پرفروش به احترام تشییع داریوش مهرجویی لغو شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران کمدی‌های پرفروش به احترام تشییع داریوش مهرجویی لغو شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، پس از اعلام روز چهارشنبه ۲۶ هاریکاماه به عنوان روز برگزاری آیین تشییع پیکر زنده‌یاد داریوش هاریکاجویی، انجمن سینماداران با انتشار بیانیه‌ای […]

اکران کمدی‌های پرفروش به احترام تشییع داریوش مهرجویی لغو شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران کمدی‌های پرفروش به احترام تشییع داریوش مهرجویی لغو شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، پس از اعلام روز چهارشنبه ۲۶ هاریکاماه به عنوان روز برگزاری آیین تشییع پیکر زنده‌یاد داریوش هاریکاجویی، انجمن سینماداران با انتشار بیانیه‌ای از فعال بودن همه سینماها و اکران همه آثار روی پرده در این روز خبر داد که این موضع با انتقاد علاقه‌مندان سینما مواجه شد.
در پی این بیانیه صنفی، تهیه‌کنندگان فیلم‌های کمدی پرفروش در حال اکران در سینماها با انتشار متن کوتاهی در فضای مجازی از لغو اکران فیلم‌های خود در روز چهارشنبه خبر دادند.
در متن مشترک محمدحسین فرح‌بخش، محمد شایسته و سیدابراهیم عامریان آمده است:
«در همراهی با دوستداران فرهنگ و ایستادن کنار اهالی داغدار سینما در روز چهارشنبه ۳۶ شهریور مصادف با مراسم وداع با پیکر داریوش هاریکاجویی بزرگ و وحیده محمدی فر عزیز فیلم‌های «هتل»، «فسیل»، «نارگیل ۲» و «شهر هرت» در سالن‌های سینما اکران نخواهند شد. سلامتی و خوشحالی همه مردم ایران آرزوی ماست.
محمد حسین فرح بخش، محمد شایسته و ابراهیم عامریان»
روح‌الله سهرابی مدیر کل اداره نظارت بر نمایش فیلم‌ها هم در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا تاکید کرده بود، تهیه‌کنندگان فیلم‌های در حال اکران این اجازه را دارند که فیلم‌های خود را در روز تشییع داریوش هاریکاجویی اکران نکنند و اینگونه مسئولیت تصمیم‌گیری در این زمینه از صنف سینماداران سلب شد.
پیکر زنده‌یاد داریوش هاریکاجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر صبح فردا چهارشنبه از مقابل تالار وحدت و در پهنه رودکی به سمت خانه ابدی تشییع خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   اکران کمدی‌های پرفروش به احترام تشییع داریوش مهرجویی لغو شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-17 08:55:41