اکران مردمی «بی‌مادر» در پردیس چارسو برگزار شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران مردمی «بی‌مادر» در پردیس چارسو برگزار شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، اکران مردمی فیلم سینمایی «بی‌مادر» در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل فیلم و جمعی از علاقه‌مندان و […]

اکران مردمی «بی‌مادر» در پردیس چارسو برگزار شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران مردمی «بی‌مادر» در پردیس چارسو برگزار شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، اکران مردمی فیلم سینمایی «بی‌مادر» در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل فیلم و جمعی از علاقه‌مندان و دوستداران سینما برگزار شد.
سه سالن این پردیس سینمایی به فیلم «بی مادر» اختصاص داده شد.
مرتضی فاطمی کارگردان، امیر آقایی و پردیس پورعابدینی از بازیگران و علی اوجی تهیه‌کننده فیلم، ضمن حضور در مراسم، در کنار مردم به تماشای فیلم نشستند.
مرتضی فاطمی پیش از نمایش فیلم روی صحنه رفت و از سه مهمان اصلی فیلم دعوت کرد تا برای تماشاگران صحبت کنند.
در حاشیه این مراسم علی اوجی با کنایه از بی‌توجهی داوران فیلم فجر به این اثر سینمایی گفت: اگرچه این فیلم مستقل را این طرف تحویل نگرفتند ولی در جشنواره‌های خارجی با اقبال خوبی مواجه شد.
امیر آقایی هم در این مراسم بیان کرد: خیلی خرسندم که هنوز می‌توانم به خواسته‌های خودم پایبند بمانم و متعهد به سینمایی هستم که اگر چه مخاطب‌اش اندک اما آبرومند است.
پردیس پورعابدینی هم با اشاره به نقش‌اش در فیلم گفت: با لحظه لحظه نقش هاریکاوز در این فیلم زندگی کردم و خوشحالم که امشب در کنار شما و با هم، فیلم را می‌بینیم. امیدوارم براتون خبر   اکران مردمی «بی‌مادر» در پردیس چارسو برگزار شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-17 15:05:47