اکران «قطع فوری» از ۶ اردیبهشت در سینماهای «هنروتجربه» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «قطع فوری» از ۶ اردیبهشت در سینماهای «هنروتجربه»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، فیلم سینمایی «قطع فوری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم بحرالعلومی از روز چهارشنبه ۶ […]

اکران «قطع فوری» از ۶ اردیبهشت در سینماهای «هنروتجربه»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «قطع فوری» از ۶ اردیبهشت در سینماهای «هنروتجربه»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، فیلم سینمایی «قطع فوری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم بحرالعلومی از روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت‌ماه در سینماهای منتخب گروه «هنروتجربه» اکران می‌شود.
فیلمنامه این فیلم سینمایی بر اساس طرحی از مریم بحرالعلومی، توسط او به صورت مشترک با لیلا نیکزاد به نگارش درآمده و قصه‌ای عاشقانه از شبی کرونایی را روایت می‌کند که زمین لرزه‌ای پنج ریشتری، تهران را می‌لرزاند.
مریم بحرالعلومی پیش از این کارگردانی دو فیلم سینمایی «پاسیو»، «شهربانو» را در کارنامه دارد که چندین جایزه از جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی را از آن خود کرده‌اند. «قطع فوری» اولین تجربه بحرالعلومی در مقام تهیه‌کنندگی فیلم بلند سینمایی محسوب می‌شود.
بازیگران «قطع فوری» عبارتند از سامان صفاری، افسانه کمالی، غزال نظر، علی کیان‌ارثی، محمدرسول صفری، یاسمن ترابی، سادیا جلالی‌پور، علی یعقوبی، احمدرضا معراجی، علی اردلان، خشایار بحرالعلومی، آرمان درویش‌ملا، گلبرگ محمدی، رامینا حسینی و روشنک عجمیان، با هنرمندی شقایق فراهانی، سوگل طهماسبی و سیاوش چراغی‌پور، با معرفی الهه منصوریان، سیداحمد حسینی، ساسان کریمی و آخرین نقش‌آفرینی جاودانه علی انصاریان.
دیگر عوامل سازنده این فیلم شامل مدیر فیلمبرداری: آرش خلاقدوست، مدیران صدابرداری: ارسلان کیان‌ارثی و اردلان کیان‌ارثی، طراحی و ترکیب صدا: سیدمحمود موسوی‌نژاد، آهنگساز: یوگنی گرینکو، تدوین: محمدحسین کشاورز و مریم بحرالعلومی، طراح چهره‌پردازی: مهدیه اعرابی، طراح صحنه: علی اسماعیلی، طراح لباس: مریم بحرالعلومی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: کتایون درخشان، منشی صحنه: آزاده جهانبخش، اصلاح رنگ و نور: سامان مجدوفایی و آرش کاظم‌زاده، عکس: علی یعقوبی، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، مدیر تدارکات: بهمن صدیق، مجری طرح و جانشین تولید: علیرضا کیان‌ارثی هستند.
فیلم‌های گروه سینمایی «هنروتجربه» در دو سانس ۱۶ و ۱۸ در سالن‌های منتخب این گروه در تهران اکران می‌شود و روزهای چهارشنبه نیز در سینماهای «هنروتجربه» شهرستان‌های مختلف سراسر کشور روی پرده می‌رود. امیدوارم براتون خبر   اکران «قطع فوری» از ۶ اردیبهشت در سینماهای «هنروتجربه» براتون مفید بوده باشه

 
2023-04-17 18:28:29