اکران فیلم سینمایی «عینک» در «هنر و تجربه» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران فیلم سینمایی «عینک» در «هنر و تجربه»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «عینک» به کارگردانی رضا آقایی و تهیه‌کنندگی مهدی عظیمی‌میرآبادی در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می‌شود. داستان […]

اکران فیلم سینمایی «عینک» در «هنر و تجربه»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران فیلم سینمایی «عینک» در «هنر و تجربه»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «عینک» به کارگردانی رضا آقایی و تهیه‌کنندگی مهدی عظیمی‌میرآبادی در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می‌شود.
داستان فیلم درباره خواهر و برادری است که در روزهای نزدیک عید تلاش می‌کنند تا عینک مادربزرگ‌شان را تعمیر کنند. در این راه با «امان» پسر بچه افغان آشنا می‌شوند که ادعا می‌کند می‌تواند به آنها کمک کند.
فیلم سینمایی «عینک» از ۳۰ آذر در سینماهای «هنر و تجربه» اکران می‌شود.
رضا آقایی کارگردان، مهدی عظیمی میرآبادی تهیه‌کننده، رضا آقایی و علیرضا شریف‌کاظمی نویسنده، داود محمدی مدیر فیلمبرداری و امیر عاشق حسینی صدابردار، عوامل فیلم سینمایی «عینک» هستند.
راستین عزیزپور، سانیا رمضانی، مهدی هاشمی و پرویز بزرگی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند. امیدوارم براتون خبر   اکران فیلم سینمایی «عینک» در «هنر و تجربه» براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-13 09:10:17