اکران فیلم‌های کمدی در سینماهای سراسر کشور متوقف می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران فیلم‌های کمدی در سینماهای سراسر کشور متوقف می‌شود  به گزارشهاریکا خبر، با تصمیم سازمان سینمایی و اعمال در سامانه سمفا، اکران فیلم‌های کمدی همزمان با آغاز ماه محرم در سینماهای کشور متوقف می‌شود. بر این اساس […]

اکران فیلم‌های کمدی در سینماهای سراسر کشور متوقف می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران فیلم‌های کمدی در سینماهای سراسر کشور متوقف می‌شود  به گزارشهاریکا خبر، با تصمیم سازمان سینمایی و اعمال در سامانه سمفا، اکران فیلم‌های کمدی همزمان با آغاز ماه محرم در سینماهای کشور متوقف می‌شود.
بر این اساس اکران چهار فیلم «سگ‌بند» به کارگردانی هاریکاان احمدی، «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی، «نقره‌داغ» به کارگردانی محسن آقاخان و «چند می‌گیری گریه کنی ۲» به کارگردانی علی توکل‌نیا از روز شنبه ۸ مرداد تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ماه در تمامی سینماهای کشور متوقف خواهد شد.
اکران دیگر فیلم‌های روی پرده همچنان ادامه خواهد داشت و وضعیت فعالیت سینماها همزمان با روزهای تعطیل رسمی، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
سخنگوی شورای صنفی نمایش پیش از این در گفتگو باهاریکا خبر تأکید کرده بود که براساس تجربه سال‌های گذشته، این شورا هیچ فیلمی را برای اکران ویژه در ماه محرم انتخاب نخواهد کرد. امیدوارم براتون خبر   اکران فیلم‌های کمدی در سینماهای سراسر کشور متوقف می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-24 14:13:33