اکران «بچه زرنگ» از ۵ مهر/ ببر مازندران به سینماها می‌آید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «بچه زرنگ» از ۵ مهر/ ببر مازندران به سینماها می‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری که پیش از این در چهل […]

اکران «بچه زرنگ» از ۵ مهر/ ببر مازندران به سینماها می‌آید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران «بچه زرنگ» از ۵ مهر/ ببر مازندران به سینماها می‌آید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه‌کنندگی حامد جعفری که پیش از این در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده بود، همزمان با آغاز به کار مدارس، در سینماهای سراسر کشور به اکران درمی‌آید.
این فیلم محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و «گروه هنر پویا» است که با همت نزدیک به ۲۵۰ نفر از جوانان هنرمند ایران ساخته شده است و از پنجم هاریکا اکران می‌شود تا سالن‌های سینما، میزبان کودکان و خانواده‌های‌شان باشند.
اولین تیزر این انیمیشن سینمایی نیز به تازگی منتشر شده که ساخت آن را امید میرزایی بر عهده داشته است.
«بچه زرنگ» ماجرای پسر بچه‌ای به نام محسن است که خود را ابرقهرمان می‌داند. او در یک اتفاق نادر، به جنگلی اسرارآمیز قدم می‌گذارد و با حیوانات منقرض شده ایران مواجه می‌شود، این آغاز یک ماجرای پیچیده برای نجات آخرین ببر ایرانی است.
پخش «بچه زرنگ» را فیلمیران بر عهده دارد و این فیلم به سرگروهی پردیس سینمایی کورش اکران می‌شود.
«بچه‌زرنگ» سومین فیلم «گروه هنرپویا» بعد از «فیلشاه» و «شاهزاده‌روم» است که هر ۲ پرمخاطب‌ترین انیمیشن‌های سینمای ایران تا امروز هستند. امیدوارم براتون خبر   اکران «بچه زرنگ» از ۵ مهر/ ببر مازندران به سینماها می‌آید براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-20 13:57:11