اکران بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» آغاز شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» آغاز شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، آئین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ […]

اکران بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» آغاز شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» آغاز شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، آئین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در گروه سینمایی «هنر و تجربه» شامگاه سه شنبه دوم اسفند در سالن شماره دو پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.
در ابتدای این مراسم سازندگان ۶ فیلم نظرات خود را درباره این مراسم و اکران فیلم کوتاه در گروه «هنر و تجربه» مطرح کردند.
سهیلا پورمحمدی کارگردان «جان داد» گفت: از اینکه گروه «هنر و تجربه» فضایی را برای اکران فیلم‌های کوتاه اختصاص داده است سپاسگزارم. امیدوارم این برنامه ادامه داشته باشد.
نازنین چیت‌ساز کارگردان «پرتاب ناگهانی یک فیل» نیز بیان کرد: خرسندم از اینکه فیلمم در اولین بسته فیلم کوتاه در «هنر و تجربه» حضور دارد. قرار گرفتن این فیلم در کنار فیلم‌های دوستانِ فیلمسازم برایم بسیار خوشحال‌کننده است. از تمام فیلمسازانی که برای تماشای این بسته به سینما آمدند تشکر می‌کنم.
سجاد ایمانی کارگردان «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» نیز با تاکید بر اینکه باید نمایش بسته فیلم کوتاه در «هنر و تجربه» ادامه‌دار باشد گفت: امیدوارم با تماشای فیلم‌های کوتاه، مخاطبان تشویق و ترغیب شوند تا برای دیدن بسته‌های دیگر دوباره به سینما بیایند. سپاسگزارم که برای تماشای فیلم‌های کوتاه در این مراسم حضور داشتید و امیدوارم نمایش بسته فیلم کوتاه در گروه سینمایی «هنروتجربه» تکرار شود.
محمد آهنگر کارگردان «امروز جمعه است» نیز تصریح کرد: سپاسگزارم که راه را باز کردید برای دیده شدنِ فیلم‌های کوتاه و با پر شدن سالن سینما اشتیاق را برای نمایش بسته‌های دیگر در گروه سینمایی «هنر و تجربه» بیشتر کردید.
گروه سینمایی «هنر و تجربه» تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران را در قالب بسته فیلم کوتاه از امروز چهارشنبه سوم اسفند، اکران می‌کند.
در این بسته فیلم‌های «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز (۱۱ دقیقه)، «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی (۱۵ دقیقه)، «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی (۲۰ دقیقه)، «کبود» به کارگردانی علی توکلی (۲۰ دقیقه)، «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته (۲۰ دقیقه) و «امروز جمعه است» به کارگردانی محمد آهنگر (۱۴ دقیقه) به نمایش در می‌آیند.
علاقمندان به فیلم کوتاه می‌توانند با مراجعه به سایت‌های فروش بلیت، برای تماشای این آثار بلیت تهیه کنند. امیدوارم براتون خبر   اکران بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم شش نگاه» آغاز شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-24 08:56:37