اکران آنلاین «موقعیت مهدی» از عید غدیر آغاز می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران آنلاین «موقعیت مهدی» از عید غدیر آغاز می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی تلوبیون، طرح جدید اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی روز ایران و حمایت از آثار شاخص، با فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» […]

اکران آنلاین «موقعیت مهدی» از عید غدیر آغاز می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اکران آنلاین «موقعیت مهدی» از عید غدیر آغاز می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی تلوبیون، طرح جدید اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی روز ایران و حمایت از آثار شاخص، با فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» با موضوع زندگی شهید باکری آغاز می‌شود.
در این طرح، فیلم‌های سینمایی روز ایران می‌توانند به منظور رفع انحصار در اکران آنلاین، از ظرفیت بیش از ۲۰ میلیون کاربر سایت و اپلیکیشن تلوبیون استفاده کنند. صاحبان آثار می‌توانند فیلم‌های سینمایی اکران نشده را در این طرح ثبت کرده و به اکران آنلاین آثار خود بپردازند.
در نخستین گام، فیلم «موقعیت مهدی» که با اکران موفق در سینماهای سراسر کشور و فروش ۱۴ میلیارد تومانی، به عنوان پرفروش‌ترین فیلم حوزه دفاع مقدس مطرح شده؛ به مناسبت عید سعید غدیر خم از صبح دوشنبه ۲۷ تیرماه به صورت آنلاین در تلوبیون اکران خواهد شد.
«موقعیت مهدی» به نویسندگی و کارگردانی هادی حجازی فر و با تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد، سال ۱۴۰۰ ساخته شد و در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، در ۱۴ رشته نامزد شد و پنج سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بهترین فیلم را کسب کرد.
همچنین هادی حجازی‌فر سیمرغ بهترین کارگردانِ فیلم اولی، مسعود سخاوت‌دوست سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن، مسیح حدپورسراج سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری و ایمان کرمیان سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه میدانی را برای این فیلم به دست آوردند. «موقعیت مهدی» همچنین تندیس جایزه سینمایی ققنوس ۱۴۰۰ را کسب کرد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده مهدی باکری، فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا از برادر کوچک‌ترش حمید می‌خواهد علی‌رغم مشکلاتی که برایش پیش آمده به منطقه برگردد و در کنار او باشد. حمید می‌پذیرد و همراه می‌شود. حالا بعد از عملیات خیبر، مهدی باید تنها به خانه برگردد. این روایت در شش پرده تصویر شده است.
هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، معصومه ربانی‌نیا، وحید آقاپور و روح‌الله زمانی بازیگران اصلی و ابراهیم امینی به همراه هادی حجازی‌فر نویسندگان «موقعیت مهدی» هستند.
فیلم‌سینمایی «موقعیت مهدی» از روز دوشنبه ۲۷ تیر به صورت آنلاین در دسترس کاربران سایت و اپلیکیشن تلوبیون قرار خواهد گرفت. امیدوارم براتون خبر   اکران آنلاین «موقعیت مهدی» از عید غدیر آغاز می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-15 18:14:18