اولین عکس از فیلم «احمد» منتشر شد/ روایتی دلهره‌آور از زلزله بم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اولین عکس از فیلم «احمد» منتشر شد/ روایتی دلهره‌آور از زلزله بم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و […]

اولین عکس از فیلم «احمد» منتشر شد/ روایتی دلهره‌آور از زلزله بم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اولین عکس از فیلم «احمد» منتشر شد/ روایتی دلهره‌آور از زلزله بم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد، نخستین عکس از این فیلم منتشر شد.
این اثر برای اولین بار قصه‌ای ناگفته از ۱۸ ساعت ابتدایی حادثه تراژیک زلزله بم و اقدامی قهرمانانه در این ساعات پُرالتهاب را همزمان با بیستمین سالگرد این اتفاق روایت می‌کند.
امیرعباس ربیعی پس از فیلم‌های سینمایی «لباس شخصی» و «ضد» در فضای تاریخی، فیلم سینمایی «احمد» را در ژانر حادثه‌ای و در فضای متفاوت مقابل دوربین برده است.
«احمد»، محصول مشترک سازمان سینمایی سوره حوزه هنری و موسسه تصویرشهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که برای حضور در چهل‌ و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر آماده می‌شود.
اسامی بازیگران و دیگر عوامل همراه با جزییات پروژه در اخبار بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   اولین عکس از فیلم «احمد» منتشر شد/ روایتی دلهره‌آور از زلزله بم براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-13 16:57:04