اولین تغییر در جدول اکران مردمی/«گل‌های باوارده» به «ملت» می‌رسد؟ به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اولین تغییر در جدول اکران مردمی/«گل‌های باوارده» به «ملت» می‌رسد؟  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» به کارگردانی هاریکاداد خوشبخت از مهمترین فیلم‌های بنیاد سینمایی فارابی به حساب می‌آید که در بخش سودای سیمرغ […]

اولین تغییر در جدول اکران مردمی/«گل‌های باوارده» به «ملت» می‌رسد؟

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اولین تغییر در جدول اکران مردمی/«گل‌های باوارده» به «ملت» می‌رسد؟  به گزارش خبرنگار هاریکا، فیلم سینمایی «گل‌های باوارده» به کارگردانی هاریکاداد خوشبخت از مهمترین فیلم‌های بنیاد سینمایی فارابی به حساب می‌آید که در بخش سودای سیمرغ چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده است اما طولانی شدن مراحل تولید آن رسیدن به‌موقعش به اکران‌های مردمی را با اما و اگرهایی مواجه کرده است.
بنیاد سینمایی فارابی امروز در خبری عنوان کرد اولین اکران مردمی «گل‌های باوارده» در سانس اول در ساعت ۱۴:۳۰ در پردیس کورش در نظر گرفته شده بعد از آن این فیلم قرار است در سانس ساعت ۱۵ در سینماهای شهرک، آزادی، تماشا، تیراژه ۲، کورش، مگامال و هدیش مال روی پرده برود اما هنوز دی‌سی‌پی «گل‌های باوارده» به سینماها نرسیده است.
فیلم «گل‌های باوارده» با نام قبلی «پالایشگاه» روایتی از وضعیت مهندسی نفت در جریان جنگ تحمیلی دارد و به دلیل پست‌پرداکشن سنگین هنوز نسخه نهایی آن آماده اکران نشده است.
بلیت‌فروشی برای اکران این فیلم در سانس‌های اعلام‌شده صورت گرفته است اما در صورت نرسیدن فیلم به سانس‌های اعلامی فیلم دیگری برای مخاطبان به نمایش گذاشته می‌شود.
طبق جدول سینمای رسانه قرار بود فیلم تازه هاریکاداد خوشبخت در سانس دوم امروز در پردیس سینمایی ملت روی پرده برود و باید دید تیم تولید این فیلم می‌توانند تا ساعت ۱۹ امروز نسخه نهایی را به این پردیس برسانند یا جدول اکران سینمای رسانه هم امروز دستخوش تغییر خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   اولین تغییر در جدول اکران مردمی/«گل‌های باوارده» به «ملت» می‌رسد؟ براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-07 18:02:19