انیمیشن «خانه» بهترین فیلم کوتاه جشنواره آرژانتینی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انیمیشن «خانه» بهترین فیلم کوتاه جشنواره آرژانتینی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن «خانه» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد عزیزی، برنده بهترین فیلم کوتاه از جشنواره فیلم فیکا آرژانتین شد. پویانمایی […]

انیمیشن «خانه» بهترین فیلم کوتاه جشنواره آرژانتینی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انیمیشن «خانه» بهترین فیلم کوتاه جشنواره آرژانتینی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن «خانه» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد عزیزی، برنده بهترین فیلم کوتاه از جشنواره فیلم فیکا آرژانتین شد.
پویانمایی «خانه» به نویسندگی حامد عزیزی، در ژانر درام و علمی تخیلی ساخته شده است که به موضوع حفاظت از محیط زیست می‌پردازد و مدت زمان آن یک دقیقه است.
«خانه»، با نگاه آینده‌نگرانه و هشدار به انسان‌ها تولید شده و در خلاصه داستان آن آمده است: «خیلی دور خیلی نزدیک، همه به دنبال بازگشت به اصالت خود هستند و دلشان در خانه آرام می‌گیرد. از خانه خود محافظت کنیم.»
این انیمیشن محصول سینمای مستقل و تجربی است و تنها نماینده ایران در این فستیوال بود. پخش بین‌المللی پویانمایی خانه را استودیو چهار و هرنان اورتیز بر عهده دارد.
پویانمایی خانه، پیش از این نامزد بهترین انیمیشن کوتاه از فستیوال فیلم مکمینویل امریکا شده است و همچنین جایزه بهترین جلوه‌های بصری آینده نگر را از فستیوال پورتو سزارئو ایتالیا و جایزه بهترین انیمیشن با نگاه خلاقه به معماری شهری آینده از جشنواره فیلم عجمان امارت و جایزه بهترین فیلم کوتاه (انیمیشن )جشنواره فیلم کودکان CIUDAD Guayana ونزوئلا را کسب کرد.
عوامل ساخت این فیلم انیمیشن که بدون دیالوگ است، عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه کننده، جلوه‌های ویژه و انیمیشن و تدوین: حامد عزیزی، صدا گذاری و موسیقی: ایوان (infraction) مجری طرح: استودیو چهار امیدوارم براتون خبر   انیمیشن «خانه» بهترین فیلم کوتاه جشنواره آرژانتینی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-24 18:02:15