انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، تفاهم‌نامه همکاری بین انجمن سینمای جوانان ایران و صندوق اعتباری هنر […]

انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، تفاهم‌نامه همکاری بین انجمن سینمای جوانان ایران و صندوق اعتباری هنر منعقد شد. در راستای این تفاهم‌نامه از این پس انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان یکی از درگاه‌های تایید عضویت در صندوق اعتباری هنر شده و خانواده سینمای کوتاه ایران می‌توانند برای استفاده از تسهیلات و خدمات صندوق اعتباری هنر از طریق انجمن اقدام کنند.
صندوق اعتباری هنر حامی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است که وظیفه ساماندهی در حمایت از جامعه نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان و تبدیل حمایت‌های مقطعی متکی بر منابع مالی مردمی و غیر دولتی، حمایت از خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در حوزه فرهنگ‌وهنر و شناسایی، جذب و هدایت استعدادها در حوزه فرهنگ‌وهنر، تامین منابع مالی جدید برای توسعه فعالیت‌ها در حوزه فرهنگ‌وهنر، توسعه مرحله‌ای کمیت و کیفیت حمایت‌ها منطبق با اولویت بندی اعضاء و نیازها را دارد.
از آنجا که انجمن سینمای جوانان ایران در سال گذشته موفق به راه اندازی کانون دانش آموختگان انجمن شده، این تفاهم‌نامه که فرصتی برای فراهم ساختن شرایط جذب و شکوفایی استعدادها، گسترش زمینه ایجاد اشتغال و تضمین خلق آثار فرهنگی، هنری و سینمایی و مطبوعاتی و تامین رفاه اجتماعی و معیشتی آنان است، فراهم می‌کند.
به‌زودی آیین‌نامه و ضوابط ثبت نام خانواده سینمای کوتاه ایران در صندوق اعتباری هنر اعلام می‌شود و هنرمندان فرهیخته می‌توانند باتوجه به این قوانین اقدام کنند. امیدوارم براتون خبر   انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-17 13:55:30