انتقادات جهانی از نمایش موجودات فضایی در کنگره مکزیک! به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  انتقادات جهانی از نمایش موجودات فضایی در کنگره مکزیک!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از رویترز، منتقدان این رویداد را حقه نامیدند و از مقامات پرو (جایی که بقایای مذکور در آنجا یافت شده) سوالاتی پرسیدند. جیمی […]

انتقادات جهانی از نمایش موجودات فضایی در کنگره مکزیک!

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  انتقادات جهانی از نمایش موجودات فضایی در کنگره مکزیک!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از رویترز، منتقدان این رویداد را حقه نامیدند و از مقامات پرو (جایی که بقایای مذکور در آنجا یافت شده) سوالاتی پرسیدند.
جیمی مائوسان ژورنالیست مکزیکی و یکی از کارشناسان قدیمی یوفو در جلسه استماع کنگره مکزیک دو جسد کوچک در جعبه به نمایندگان این کشور نشان داد که علاوه بر سرهای کشیده، هر دست آنها سه انگشت داشت.
او مدعی شد این اجساد در سال ۲۰۱۷ میلادی در پرو کشف شده اند و مربوط به حیات روی زمین نیستند.
مائوسان در گذشته نیز ادعاهای جنجال برانگیز مشابهی را مطرح کرده بود. تصاویری از جلسه استماع کنگره مکزیک به کنجکاوی در سطح بین المللی و همچنین انتقادات وسیع منجر شد.
رایان گریوز یکی از خلبانان سابق نیروی دریایی آمریکا که در این جلسه شرکت کرده بود، تجربه شخصی خود از مشاهده یک پدیده عجیب و ناشناخته را نیز به اشتراک گذاشت و در نتیجه به انتقادات از رویداد دامن زد.
او در پلتفرم ایکس نوشت: نمایش دیروز یک عقبگرد بزرگ در این حوزه است. من از این شیرین کاری بی دلیل واقعا ناامید شدم.
گریوز در ماه جولای در جلسه استماع کنگره آمریکا درباره موجودات ناشناخته نیز شرکت و اعلام کرده بود مشاهدات رویدادهای بدون توضیح در حریم هوایی به میزان بسیار کمی گزارش شده است.
مائوسان هنگام رونمایی از اجساد موجودات مذکور ادعا کرد این نمونه ها در پرو کشف شده و تاریخ گذاری کربنی نشان داده قدمت آنها حدود هزار سال است. او مدعی شد این موجودات به هیچ گونه ای روی زمین مرتبط نیستند.
در گذشته مشخص شده بود یافته های مشابه بقایای مومیایی؛ کودکان بوده است.
لزلی اورتئاژا وزیر فرهنگ پرو نیز اعلام کرد هیچ موسسه علمی در این کشور آمریکای جنوبی بقایای مذکور را به عنوان موجودات غیر انسانی شناسایی نکرده و چگونگی خروج آنها از پرو را زیر سوال برد.
او در این باره گفت: من خواهان اطلاعاتی درباره آنچه رخ داده و اینکه چگونه اشیای مربوط به دوران قبل از ورود اسپانیایی ها به آمریکای جنوبی خارج شده اند، خواهم شد. زیرا متوجه شده ام آنها بخشی از بقایای استخوانی مربوط به این دوران هستند. امیدوارم براتون خبر   انتقادات جهانی از نمایش موجودات فضایی در کنگره مکزیک! براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-15 19:05:41