انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، فراخوان جدیدترین دوره ارسال طرح به سایت خانه مستند که قرار است از پنجم خرداد ماه راه […]

انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، فراخوان جدیدترین دوره ارسال طرح به سایت خانه مستند که قرار است از پنجم خرداد ماه راه اندازی شود، منتشر شد.
در متن این فراخوان آمده است:
«هدف:
خانه مستند پس از ۲ سال سامانه ارسال طرح خود را راه اندازی کرده است تا بتواند در شرایط سخت کنونی و پس از گذراندن پاندمی کرونا که فیلمسازی را بسیار تحت تأثیر قرار داد، شرایط را برای مستندسازان و سینمای مستند کمی بهبود ببخشد، به همین علت افرادی که به سینمای مستند علاقه‌مند هستند می‌توانند از پنجشنبه پنجم خرداد ماه طرح‌های خود را در سایت خانه مستند ثبت کنند.
شرایط ارسال طرح:
هر فرد برای ثبت طرح خود در سامانه باید در سایت خانه مستند حساب کاربری داشته باشد.
مستندسازان به این نکته توجه کنند که هر فرد تنها می‌تواند یک طرح در سامانه ثبت کند.
افراد برای بررسی دقیق‌تر، نمونه کارهای قبلی خود به سایت خانه مستند ارائه دهند. برای ارائه آثار خود از دو شیوه می‌توانند اقدام کنند:
۱. اثر خود را در فضای ابری بارگذاری کرده و لینک آن را در محل مشخص شده در فرم ارسال طرح قرار دهند.
۲. در صورت نداشتن امکان بارگذاری اثر، آن را با فرمت mp4 به آدرس خانه مستند ارسال کنند.
افراد هنگام ارائه آثار، مشخصات خود و نام طرح ارسالی را درج کنند.
افرادی که علاقه‌مند به ارسال و ثبت طرح خود در سایت خانه مستند هستند، باید در قسمت داستان و شیوه طرح خود را مانند یک اثر ساخته شده توضیح دهند.
برآوردها و اطلاعات طرح ارائه شده باید نزدیک به واقعیت باشد و همچنین در صورتی که پروپوزال ناقص تکمیل شود و یا قسمتی از آن حذف شود طرح ارسال شده بررسی نخواهد شد.
طرحی که از سوی هر فرد در سایت خانه مستند ثبت می‌شود نباید پیش از این به مرکز دیگری ارسال شده باشد.
زمان‌بندی ارسال طرح:
۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه
علاقه‌مندان می‌توانند از فردا پنجشنبه، پنجم خرداد ماه طرح‌های خود را در سامانه ارسال طرح خانه مستند به نشانی Khanemostanad.ir ثبت کنند.» امیدوارم براتون خبر   انتشار فراخوان دوره جدید ارسال طرح به خانه مستند براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-25 18:16:38