«انارهای نارس» عرضه اینترنتی شد/ راوی قصه پرغصه آدم‌ها به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «انارهای نارس» عرضه اینترنتی شد/ راوی قصه پرغصه آدم‌ها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «انارهای نارس» نخستین فیلم در کارنامه سینمایی مجیدرضا مصطفوی است که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده […]

«انارهای نارس» عرضه اینترنتی شد/ راوی قصه پرغصه آدم‌ها

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «انارهای نارس» عرضه اینترنتی شد/ راوی قصه پرغصه آدم‌ها  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «انارهای نارس» نخستین فیلم در کارنامه سینمایی مجیدرضا مصطفوی است که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده و به تازگی عرضه اینترنتی شده است. مصطفوی در سال ۱۳۹۷ فیلم سینمایی «آستیگمات» را ساخت.
آنا نعمتی، پژمان بازغی، هاریکاان رجبی، قطب الدین صادقی از جمله بازیگران فیلم هستند.
«انارهای نارس» در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و در دو بخش بهترین چهره‌پردازی و بهترین طراحی صحنه و لباس نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.
این فیلم در جشنواره‌های بین المللی فیلم مسکو و سائوپائولو حضور داشته است. فیلم «انارهای نارس» رتبه چهارم را در جدول ارزش‌گذاری منتقدان جشنواره بین المللی مسکو به خود اختصاص داد و توسط فدراسیون جهانی منتقدین (فیپرشی) و رسانه بین المللی هالیوود ریپورتر مورد تحسین قرار گرفت.
مجیدرضا مصطفوی، کارگردان فیلم زمان اکران فیلمش درباره آن در یادداشتی نوشت: «انارهای نارس راوی قصه پر غصه آدمای این سرزمین است، انسان‌هایی که به خاطر سوء مدیریت و تصمیمات اشتباه در هیاهوی شعارهای رنگ آمیزی شده پوشالی سقوط کردند و صدای خرد شدن استخوان‌هایشان در کوچه پس کوچه‌های شهرمان پیچیده شده است اما در پاییز، باز جوانه‌ای سبز می‌زند و قد می‌کشد و چشم می دوزد به روزنه امید که شاید برای همگان این آخرین فرصت باشد…»
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «انسی و ذبیح در حاشیه شهر و در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کنند. انسی از زنی سالخورده پرستاری می‌کند و ذبیح در شمال شهر کارگر ساختمانی است. آن‌ها آرزو دارند بچه‌دار شوند» امیدوارم براتون خبر   «انارهای نارس» عرضه اینترنتی شد/ راوی قصه پرغصه آدم‌ها براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-30 18:03:35