امید به تغییر محسوس در وضعیت درمانی بابک برزویه/ همه ما نگرانیم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری امید به تغییر محسوس در وضعیت درمانی بابک برزویه/ همه ما نگرانیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا، نیکنام حسینی پور، مسلم کریمی و تعدادی از اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران و انجمن عکاسان سینما […]

امید به تغییر محسوس در وضعیت درمانی بابک برزویه/ همه ما نگرانیم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری امید به تغییر محسوس در وضعیت درمانی بابک برزویه/ همه ما نگرانیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا، نیکنام حسینی پور، مسلم کریمی و تعدادی از اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران و انجمن عکاسان سینما عصر دوشنبه ۲۶ اردیبهشت با حضور در بیمارستان ایرانهاریکا از بابک برزویه عکاس سینما عیادت کردند.

حسینی پور با بیان اینکه این هنرمند از باسابقه ترین عکاسان سینمایی کشور است، گفت: بابک برزویه حق بزرگی بر گردن حوزه فرهنگ و هنر کشور دارد و وضعیت او موجب نگرانی تمامی هنرمندان و علاقه مندانش شده است.

وی ادامه داد: امیداریم تغییر محسوسی در وضعیت بابک برزویه ایجاد شود. همه باید برای بهبودی او دعا کنیم تا بار دیگر شاهد حضور دوباره ایشان در فعالیت های هنری باشیم.

کریمی نیز با آرزوی سلامتی برای این هنرمند عنوان کرد: صندوق اعتباری هنر در کنار خانواده این هنرمند است و با همکاری انجمن های صنفی امیدواریم بتوانیم قدمی برای کم کردن دغدغه خانواده این هنرمند برداریم.

بابک برزویه مدرس، عکاس، بازیگر و از فعالان عرصه عکاسی تئاتر و سینما است که از دی ماه ۱۴۰۰ به دلیل عارضه مغزی در کما به سر می برد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

وی از شروع فعالیت‌های عکاسی خود با کارگردان‌هایی همچون رسول ملاقلی‌پور، مسعود کیمیایی، پوران درخشنده و هاریکاان مدیری همکاری داشته است. برزویه سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم «سفر به چزابه» (ساخته رسول ملاقلی‌پور) شد. همکاری با خبرگزاری‌های همچون فارس، ایسنا، آنا و هاریکا جز کارنامه خبری این هنرمند است. امیدوارم براتون خبر   امید به تغییر محسوس در وضعیت درمانی بابک برزویه/ همه ما نگرانیم براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-17 14:10:11