امروز «بچه زرنگ» را نیم‌بها ببینید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری امروز «بچه زرنگ» را نیم‌بها ببینید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه کنندگی حامد جعفری از پنجم هاریکا ماه اکران شده است و نمایش عمومی آن همچنان در سینماهای کشور […]

امروز «بچه زرنگ» را نیم‌بها ببینید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری امروز «بچه زرنگ» را نیم‌بها ببینید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» به تهیه کنندگی حامد جعفری از پنجم هاریکا ماه اکران شده است و نمایش عمومی آن همچنان در سینماهای کشور ادامه دارد.
اکران این انیمیشن امروز شنبه ۱۳ آبان همزمان با روز دانش‌آموز به صورت نیم بها است و از شب گذشته بلیت فروشی آن به صورت نیم بها آغاز شده است.
علاقه‌مندان برای خریداری بلیت نیم بها حتماً لازم است قبل از مراجعه حضوری به سالن‌های سینما بلیت خود را از سایت سینماتیکت خریداری کنند. «بچه زرنگ» یک فیلم ماجراجویانه درباره نجات ببر مازندران است که صداپیشگی آن با حضور جمعی از هنرمندان و بازیگران کشور انجام شده است.
این انیمیشن که به پرفروش‌ترین فیلم کودک و فیلم انیمیشن تاریخ سینمای ایران تبدیل شده تاکنون بیش از ۷۰۰ هزار مخاطب داشته و رقم فروش آن از ۲۵ میلیارد تومان هم عبور کرده است.
«بچه زرنگ» محصولی از گروه هنر پویا و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. امیدوارم براتون خبر   امروز «بچه زرنگ» را نیم‌بها ببینید براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-04 12:57:13