افخمی «صبح اعدام» را کلید زد/ روایتی از ساعات پایانی عمر «طیب» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری افخمی «صبح اعدام» را کلید زد/ روایتی از ساعات پایانی عمر «طیب»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم سینمایی «صبح اعدام» تازه‌ترین اثر بهروز افخمی به تهیه‌کنندگی […]

افخمی «صبح اعدام» را کلید زد/ روایتی از ساعات پایانی عمر «طیب»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری افخمی «صبح اعدام» را کلید زد/ روایتی از ساعات پایانی عمر «طیب»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، فیلم سینمایی «صبح اعدام» تازه‌ترین اثر بهروز افخمی به تهیه‌کنندگی علی شیرمحمدی با پرداختی به قیام خونین ١۵ خرداد سال ۱۳۴۲، از شب گذشته ۱۷ مردادماه در تهران جلوی دوربین رفت.
این فیلم که اقتباسی از گزارش مفصل یک خبرنگار از تیرباران و اعدام شهید طیب حاج‌رضایی و اسماعیل رضایی در روزنامه کیهان است، همزمان با روز خبرنگار به طور رسمی کلید خورد.
فیلم تازه افخمی، برشی از لحظات پایانی زندگی این دو شخصیت مردمی است که به صورت ریل تایم و در فاصله زمانی ۵ تا ۶:۳۰ صبحِ روز اعدام می‌گذرد.
«صبح اعدام» که در ژانر تاریخی – سیاسی معاصر ساخته می‌شود، به صورت سیاه و سفید برای نمایش روی پرده سینما فیلمبرداری خواهد شد.
این فیلم محصول مشترک سازمان سینمایی سوره و بنیاد سینمایی فارابی است و اسامی بازیگران و عوامل آن در آینده‌ای نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   افخمی «صبح اعدام» را کلید زد/ روایتی از ساعات پایانی عمر «طیب» براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-09 13:56:59