اعلام کارگاه‌های «تصویر دهم»/ از مجید مجیدی تا محمدحسین مهدویان به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اعلام کارگاه‌های «تصویر دهم»/ از مجید مجیدی تا محمدحسین مهدویان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، کارگاه‌های آموزشی رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» با حضور مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی، کمال تبریزی و […]

اعلام کارگاه‌های «تصویر دهم»/ از مجید مجیدی تا محمدحسین مهدویان

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اعلام کارگاه‌های «تصویر دهم»/ از مجید مجیدی تا محمدحسین مهدویان  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی رویداد، کارگاه‌های آموزشی رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» با حضور مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی، کمال تبریزی و محمدحسین مهدویان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی ۲ روزه از ایده تا اجرای فیلم کوتاه به همت این رویداد در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ مردادماه به مدت ۱۴ ساعت به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
سرفصل‌های دوره آموزشی «تصویر دهم» به شرح زیر است:
کلاس اول با تدریس مجید مجیدی: سفر نویسنده از مضمون تا داستان
کلاس دوم با تدریس سیدرضا میرکریمی: انتخاب داستان و انتخاب فرم
کلاس سوم با تدریس کمال تبریزی: کارگردانی، از انتخاب بازیگر تا کار با بازیگر
کلاس چهارم با تدریس محمدحسین مهدویان: کارگردانی از دریچه دوربین
علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در بخش‌های حضوری و آنلاین کارگاه‌های آموزشی، با شماره ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ دبیرخانه رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» تماس بگیرند.
مهلت دریافت آثار سومین رویداد فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر تا ۳۱ شهریورماه در ۲ بخش فیلم کوتاه و ایده‌های داستانی ادامه دارد. امیدوارم براتون خبر   اعلام کارگاه‌های «تصویر دهم»/ از مجید مجیدی تا محمدحسین مهدویان براتون مفید بوده باشه

 
2022-08-03 14:09:35