اضافه شدن بالغ‌بر ۲۵۰۰ صندلی به ظرفیت سینماهای کشور در یک ماه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اضافه شدن بالغ‌بر ۲۵۰۰ صندلی به ظرفیت سینماهای کشور در یک ماه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمدرضا فرجی مدیر کل دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری […]

اضافه شدن بالغ‌بر ۲۵۰۰ صندلی به ظرفیت سینماهای کشور در یک ماه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اضافه شدن بالغ‌بر ۲۵۰۰ صندلی به ظرفیت سینماهای کشور در یک ماه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمدرضا فرجی مدیر کل دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری ضمن اشاره به بهره‌برداری از ۱۱ سالن نمایش فیلم و ۲۵۸۱ صندلی در تیرماه سال‌جاری، گفت: ۱۰ سینما، تعداد ۱۱ سالن در تیرماه سال‌جاری به بهره‌برداری رسید و ۲ سالن سینما پارک بازار در مشهد به تعداد ۵۳ صندلی نیز افتتاح شد.
وی افزود: در راستای سیاست‌های سازمان، با همکاری ادارات کل ارشاد استان و سینماشهر، سالن‌های نمایش به ناوگان سینماهای کشور افزوده شدند.
فرجی اظهار کرد: حمایت از بخش خصوصی در راستای حفظ سالن‌های نمایش فیلم، راه‌اندازی و فعال شدن سالن‌های موجود علی‌الخصوص در مناطق محروم و کم‌برخوردار و بالای پنجاه هزار نفر جمعیت، در اولویت سیاست‌های سازمان و معاونت توسعه فناوری و مطالعات قرار دارد.
وی عنوان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۱۱۹ شهر با جمعیت بالای ۵۰ هزار نفر و ۶۹ شهر با جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفر، فاقد سینما و سالن نمایش در کشور وجود دارد که در این راستا وظیفه پیگیری و اجرای سیاست‌های سازمان بر عهده دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری است. امیدوارم براتون خبر   اضافه شدن بالغ‌بر ۲۵۰۰ صندلی به ظرفیت سینماهای کشور در یک ماه براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-31 17:55:49