اسراییل شر مطلق است/ یک جنایت بی‌شرمانه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اسراییل شر مطلق است/ یک جنایت بی‌شرمانه  به گزارشهاریکا خبر، جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین و شهر غزه به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن ادامه دارد و بمباران بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان و افراد بی‌پناه […]

اسراییل شر مطلق است/ یک جنایت بی‌شرمانه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری اسراییل شر مطلق است/ یک جنایت بی‌شرمانه  به گزارشهاریکا خبر، جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین و شهر غزه به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن ادامه دارد و بمباران بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان و افراد بی‌پناه و بیمار، خشم همه‌گان را برانگیخته است.
هنرمندان سینما و تئاتر ایران در پی جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی واکنش نشان داده‌اند.
هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها…
هوتن شکیبا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران بلافاصله بعد از انتشار اخبار بمباران بیمارستان المعمدانی به این جنایت رژیم صهیونیستی با انتشار فیلمی از بیمارستان و کودکان شهید شده، واکنش نشان داد.
وی در توضیح این تصویر چنین نوشت: «و زندگی این بچه‌ها …»
فرزاد حسنی: اسرائیل شر مطلق است
فرزاد حسنی از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون نیز نیمه‌های شب با انتشار مطلبی در فضای مجازی به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی واکنش نشان داد.
وی در مطلب خود چنین نوشت:
«هر کس در مورد جنایتکار بودن اسرائیل اگر و امایی بیاورد، باید دهانش را جر داد، اسرائیل شر مطلق است.»
سیاوش حقیقی: نجاست از وجود حامیان رژیم صهیونیستی می‌بارد
سیاوش حقیقی تهیه‌کننده سینما نیز با انتشار تصویری از کودکان آسیب دیده در بیمارستان المعمدانی، نوشت:
«دنیای کثیف سیاست در سکوت. نجاست از وجود حامیان این رژیم صهیونیستی می‌بارد.»
سعید خانی: لعنت به جنگ
سعید خانی تهیه‌کننده سینما و تئاتر نیز با انتشار تصویری از کودکان بمباران بیمارستان المعمدانی، نوشت: «لعنت به جنگ».
شهرام گیل‌آبادی: چشم جادو مال تو…
شهرام گیل‌آبادی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر با تصویر کودک خرسال زخمی در آغوش پدر، نوشت: «چشم جادو مال تو دل آهو مال من».
واکنش محمدرضا مقدسیان منتقد سینما
محمدرضا مقدسیان منتقد سینما و مجری تلویزیون نیز در واکنش به بمباران بیمارستان المعمدانی، در فضای مجازی در پس‌زمینه‌ای مشکلی، هشتک بیمارستان المعمدانی را قرار داد.
سیما تیرانداز: بیچاره مردم بی‌گناه…
سیما تیرانداز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز در واکنش به این جنایات جنگی نوشت: «بیچاره مردم بی‌گناه که در آتش جنگ می‌سوزند.»
وی همچنین تصویری از کبوتر صلح را منتشر و نوشت: stop war
فرزین محدث: انسان موجود ترسناکی است…
فرزین محدث بازیگر سینما و تئاتر نیز با انتشار عکسی خبری با تیتر «فاجعه انسانی در غزه؛ حداقل ۵۰۰ نفر شهید در بمباران بیمارستان»، چنین نوشت: «انسان موجود ترسناکی است و جنایت برایش یک سرگرمی».
محمدحسین مهدویان: صدامو می‌شنوی؟…
محمدحسین مهدویان کارگردان سینما با انتشار فیلمی از گفتگوی یک کودک با کودک شهید شده در بمباران بیمارستان المعمدانی، نوشت: «سامعنی!! صدامو می‌شنوی؟ حرف بزن بفهمم زنده‌ای.»
واکنش کارگردان «آکتور» به جنایت رژیم صهیونیستی
نیما جاویدی، کارگردان «سرخپوست» و «آکتور» با انتشار تصویری از کودکی آسیب‌دیده در بمباران بیمارستان المعمدانی، نوشت: «این یک جنایت بی‌شرمانه است.»
هومن حاجی‌عبدالهی: ننگ بر کودک‌کشی…
هومن حاجی‌عبدالهی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز در واکنش به این جنایت جنگی، نوشت: «ننگ بر جنگ، ننگ بر کودک‌کشی، آدم فقط بمیره و این تصاویر رو نبینه.»
ایوب آقاخانی و شعری از محمود درویش
ایوب آقاخانی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر نیز فیلم کوتاهی از محمود درویش را که شعری درباره فلسطین و مظلومیت مردمانش می‌خواند، منتشر کرد.
احسان علیخانی: تنهای قربانی سیاست کثیف، مردم بی‌گناهند
احسان علیخانی مجری شناخته شده تلویزیون با انتشار تصویری از شهدای بمباران بیمارستان المعمدانی، چنین نوشت: «حمله موشکی به بیمارستان که تنها پناه بیمار، زخمی، زنان و کودکان است، این یک فاجعه است برای انسان، برای انسانیت، برای تمدن بشر، برای تمام ادعاهای توخالی جهان، برای تمام صورت‌های نقاب‌زده با لبخند که فریاد انسانیت و عدالت سر می‌دهند، تنها قربانی سیاست کثیف، مردم بی‌گناهند.»
داریوش فرضیایی: کودکان مظلوم‌ترین قربانیان هر جنگی هستند
داریوش فرضیایی ملقب به «عمو پورنگ» با انتشار تصویری از ۲ کودک فلسطینی، نوشت: «کودکان مظلوم‌ترین قربانیان هر جنگی هستند. در همه ادیان الهی خواست و اراده خداوند نوزادان را نصیب والدین می‌کند. نوزاد که اراده‌ای برای انتخاب والدین و جغرافیای زندگیش ندارد اما در جنگ‌ها به جرم کودک دشمن بودن بیشترین آسیب را می‌بیند.»
ادامه دارد … امیدوارم براتون خبر   اسراییل شر مطلق است/ یک جنایت بی‌شرمانه براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-18 12:56:59