استقرار اورژانس در جشن های کشوری عید غدیر به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,بابک یکتاپرست، در گفت‌وگو با اخبار هاریکا گفت: نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی، طبق ماموریت‌هایی که برای حضور در تجمع‌های عمومی دارند؛ جشن‌های عید غدیر خم را نیز پوشش می‌دهند. وی افزود: نیروهای اورژانس، از یک ساعت قبل از […]

استقرار اورژانس در جشن های کشوری عید غدیر

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,بابک یکتاپرست، در گفت‌وگو با اخبار هاریکا گفت: نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی، طبق ماموریت‌هایی که برای حضور در تجمع‌های عمومی دارند؛ جشن‌های عید غدیر خم را نیز پوشش می‌دهند.
وی افزود: نیروهای اورژانس، از یک ساعت قبل از شروع برنامه در مکان‌های مشخص مستقر می‌شوند و این حضور تا پایان مراسم ادامه دارد.
رئیس روابط عمومی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: به کارگیری نیروهای اورژانس در جشن‌های مربوط به عید غدیر خم، با توجه به تعداد جمعیت صورت می‌گیرد.
وی افزود: آنچه مسلم است، اینکه نیروهای سازمان اورژانس پیش بیمارستانی، در طول برگزاری این مراسم در روز عید غدیر، حضور فعال خواهند داشت تا در صورت نیاز، آماده خدمات رسانی به هموطنان باشند. امیدوارم خبر  استقرار اورژانس در جشن های کشوری عید غدیر براتون مفید بوده باشه