استقبال ۹۰ هزار نفری از «هتل»/ فیلمی که در ۴ روز ۵ میلیارد فروخت! به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری استقبال ۹۰ هزار نفری از «هتل»/ فیلمی که در ۴ روز ۵ میلیارد فروخت!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و […]

استقبال ۹۰ هزار نفری از «هتل»/ فیلمی که در ۴ روز ۵ میلیارد فروخت!

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری استقبال ۹۰ هزار نفری از «هتل»/ فیلمی که در ۴ روز ۵ میلیارد فروخت!  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته که از ۵ هاریکا ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است، توانست از همان روز نخست به صدر فروش روزانه سینماها برسد.
این فیلم سینمایی تاکنون و با گذشت ۴ روز از آغاز اکران، توانسته ۹۰ هزار تماشاگر را به سینماها بکشاند و به مرز فروش ۵ میلیارد تومان برسد.
«هتل» که در ادامه موفقیت مسعود اطیابی پس از فیلم‌های «تگزاس»، «دینامیت»، «انفرادی» و «بخارست» راهی سینماها شده است روایت یک هتل پرماجرا و مهمان‌های ناخوانده‌اش است که پس از ورود ۲ مرد و چهار زن، موقعیت‌های چالش برانگیزی رقم می‌خورد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده: «کی بهشت رو ول می‌کنه بره جهنم؟! …»
پژمان جمشیدی و محسن کیایی زوج اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند و ریما رامین‌فر، صدف اسپهبدی، مه‌لقا باقری، غلامرضا نیکخواه، مریم وحیدزاده، فرزانه قاسم‌زاده، جواد پولاد و سام نوری نیز در آن نقش آفرینی می‌کنند.
«هتل» توسط پخش شایسته فیلم در سینماها اکران می‌شود. امیدوارم براتون خبر   استقبال ۹۰ هزار نفری از «هتل»/ فیلمی که در ۴ روز ۵ میلیارد فروخت! براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-01 14:05:55