استقبال از «هتل» پژمان جمشیدی ادامه دارد/ ثبت یک رکورد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری استقبال از «هتل» پژمان جمشیدی ادامه دارد/ ثبت یک رکورد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته که از ۵ هاریکا ماه […]

استقبال از «هتل» پژمان جمشیدی ادامه دارد/ ثبت یک رکورد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری استقبال از «هتل» پژمان جمشیدی ادامه دارد/ ثبت یک رکورد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته که از ۵ هاریکا ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است، طبق اعلام سامانه سمفا در ۲۳ روز با جذب ۱ میلیون و ۷۳ هزار مخاطب توانست به رکورد فروش ۵۰ میلیارد تومان دست پیدا کند.
همچنین این فیلم سینمایی توانست با ثبت فروش ۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان و جذب حدود ۹۵ هزار مخاطب در روز جمعه ۲۸ هاریکا ماه، رکورد پرفروش‌ترین روز اکران یک فیلم را که پیش از این در اختیار فیلم «فسیل» بود به نام خود کند.
جدیدترین ساخته مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی روایت یک هتل پرماجرا و مهمان‌های ناخوانده‌اش است که پس از ورود ۲ مرد و ۴ زن، موقعیت‌های چالش برانگیزی را رقم می‌زند.
پخش این فیلم سینمایی بر عهده شایسته فیلم است. امیدوارم براتون خبر   استقبال از «هتل» پژمان جمشیدی ادامه دارد/ ثبت یک رکورد براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-21 18:07:36