استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه در ۴دستگاه اجرایی به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه در ۴دستگاه اجرایی  به گزارش خبرنگار هاریکا، دکتر ناصر باقری مقدم امروز در نشست خبری که با حضور رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد گفت: آئین نامه حمایت از […]

استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه در ۴دستگاه اجرایی

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه در ۴دستگاه اجرایی  به گزارش خبرنگار هاریکا، دکتر ناصر باقری مقدم امروز در نشست خبری که با حضور رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد گفت: آئین نامه حمایت از نخبگان در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تدوین شد.
قائم مفام بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: بر اساس این آئین نامه قرار است حداقل سالانه ۲۰ درصد از نخبگان جذب دانشگاه‌ها شوند.
وی با بیان اینکه تا کنون مشکلات جذب نخبگان را در دانشگاه ها داشته ایم گفت: جایگاه واقعی نخبگانی ایرانی که به کشور بازگشته‌اند در دانشگاه‌ها است اگرچه وزارتخانه های علوم و بهداشت در این زمینه مساعدت‌هایی داشته‌اند.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر این مشکلات رفع شده است، گفت: امیدواریم هستیم سال آینده تعداد بیشتری از نخبگان جذب دانشگاه‌ها شوند.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: سازمان امور استخدامی رسما طی نامه ای اعلام کرده ظرفیت استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه را در دستگاه‌های اجرایی فراهم کرده است.
وی با تاکید بر اینکه این افراد به سازمان ها معرفی شده‌اند، اظهار کرد: سازمان امور استخدامی نیز به طور جدی به دنبال جذب این افراد است.
باقری مقدم یادآور شد: ما درخواست داریم که دستگاه‌های اجرایی در جذب این افراد فعال شوند.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جمعا ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه اجرایی اعلام کرده اند که ظرفیت پذیرش نخبگان را دارند گفت: وزارت نیرو درخواست استخدام هزار نفر، وزارت ارشاد درخواست استخدام ۴۰۰ نخبه و معاونت حقوقی ریاست جمهوری درخواست استخدام ۱۰۰ نخبه را ارسال کرده است. امیدوارم براتون خبر   استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نخبه در ۴دستگاه اجرایی براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-04 15:56:26