«از فکه تا آزادی» آماده نمایش شد/ ماجراهای تدفین یک شهید گمنام به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «از فکه تا آزادی» آماده نمایش شد/ ماجراهای تدفین یک شهید گمنام  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «از فکه تا آزادی» ساخته ابراهیم شفیعی و به تهیه‌کنندگی علیرضا […]

«از فکه تا آزادی» آماده نمایش شد/ ماجراهای تدفین یک شهید گمنام

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «از فکه تا آزادی» آماده نمایش شد/ ماجراهای تدفین یک شهید گمنام  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «از فکه تا آزادی» ساخته ابراهیم شفیعی و به تهیه‌کنندگی علیرضا ولی‌پور آماده نمایش شد.
مستند «از فکه تا آزادی» از شروع تفحص پیکر مطهر یک شهید گمنام تا پایان خاکسپاری آن در محوطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به تصویر کشیده است.
سال ۹۷ در منطقه عملیاتی فکه یک شهید گمنام تفحص شد که لباس منقوش به آرم وزارت کار و امور اجتماعی سابق بر تن داشت. وزیر وقت تصمیم داشت شهید را در محوطه وزارت کار تدفین کند که با مشکلات زیادی روبه‌رو شد. در نهایت در سال ۱۴۰۱ این اتفاق رخ داد و پیکر مطهر شهید گمنام در محوطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خیابان آزادی تهران خاکسپاری شد.
این مستند به صورت مستقل ساخته شده است.
عوامل این مستند عبارتند از: کارگردان: ابراهیم شفیعی، تهیه‌کننده: علیرضا ولی‌پور، نویسنده: ابوالفضل رضایی، تدوین: سحر برجی و حسن کیاده، تصویربردار: محمد معدنی، صدابردار: سیدجلال سعادت‌یار، موسیقی: اکبر بلالی و طراح پوستر: محمدحسن صفابخش. امیدوارم براتون خبر   «از فکه تا آزادی» آماده نمایش شد/ ماجراهای تدفین یک شهید گمنام براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-19 11:05:56