ادامه رونق سینمای کودک با«مسافری از گانورا»/قرارداد اکران بسته شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ادامه رونق سینمای کودک با«مسافری از گانورا»/قرارداد اکران بسته شد  سید محمدحسین علمدار تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا درباره وضعیت اکران این انیمیشن بیان کرد: قرارداد سرگروهی «مسافری از گانورا» […]

ادامه رونق سینمای کودک با«مسافری از گانورا»/قرارداد اکران بسته شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری ادامه رونق سینمای کودک با«مسافری از گانورا»/قرارداد اکران بسته شد  سید محمدحسین علمدار تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» در گفت‌وگو با خبرنگار هاریکا درباره وضعیت اکران این انیمیشن بیان کرد: قرارداد سرگروهی «مسافری از گانورا» با پردیس سینمایی هویزه مشهد بسته شده است و موسسه بهمن سبز پخش این فیلم را برعهده دارد.
علمدار با اشاره به اینکه در فصل رونق سینمای ایران حضور داریم، بر نقش موثر سینمای کودک برای آمدن خانواده‌ها به سالن‌های سینمایی تاکید کرد و گفت: این تصور اشتباهی است که فیلم‌های سینمایی در فصل پاییز نمی‌توانند اکران موفقی داشته باشند. پاییز سال گذشته دیدیم که آثار ویژه کودک مثل انیمیشن‌های «پسر دلفینی» و «لوپتو» و فیلم‌هایی همچون «بام بالا» و «سفینه فضایی» اکران عمومی داشتند و اتفاقاً مخاطبان تازه‌ای را به سینما آوردند. نتیجه هم این شد که انیمیشن «لوپتو»، پرمخاطب‌ترین اثر سینمایی فصل پاییز ۱۴۰۱ بود.
این تهیه‌کننده سینمای انیمیشن همچنین ادامه داد: امیدواریم که با آمدن «مسافری از گانورا»، شاهد ادامه روند حضور خانواده‌ها در سالن‌های سینمایی باشیم و کار ما هم نقش موثری در رونق سینمایی داشته باشد.
انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین علمدار و کارگردانی سیداحمد علمدار، پس از اکران انیمیشن سینمایی «لوپتو» جدیدترین محصول «مرکز انیمیشن سوره» است که با همکاری «موسسه فرهنگی تصویر هنر پارسارگاد شرق» مشهد، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و صندوق پژوهش و فناوری سپهر و به عنوان اولین اثر بلند سینمایی رویداد رویازی، تولید شده است.
این انیمیشن در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان موفق به کسب پروانه زرین جایزه ویژه دبیر جشنواره، لوح تقدیر جایزه ستاد ملی خانواده و جوانی جمعیت و همچنین لوح تقدیر جایزه فرهنگ بنیان شد. امیدوارم براتون خبر   ادامه رونق سینمای کودک با«مسافری از گانورا»/قرارداد اکران بسته شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-22 16:56:23