آیا سینمای دینی و ملی رو به افول است؟/ نقد فیلم «بدون قرار قبلی» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آیا سینمای دینی و ملی رو به افول است؟/ نقد فیلم «بدون قرار قبلی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به […]

آیا سینمای دینی و ملی رو به افول است؟/ نقد فیلم «بدون قرار قبلی»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آیا سینمای دینی و ملی رو به افول است؟/ نقد فیلم «بدون قرار قبلی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری که امشب ۱۲ خردادماه میزبان مخاطبان خود در شبکه چهار سیماست، «افول سینمای دینی و ملی» را سوژه میز گفتگوی ویژه خود قرار داده است و امیررضا مافی به عنوان میزبان برنامه درباره این موضوع با اکبر نبوی گفتگو می‌کند.
همچنین «میز نقد سینمای ایران» در این هفته به نقد و بررسی فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» ساخته بهروز شعیبی که در جشنواره فجر ۴۰ به عنوان بهترین فیلم از نگاه ملی شناخته شد، با حضور محمد قربانی و محمد صابری می‌پردازد.
در «میز نقد سینمای جهان»، آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان از فیلم سینمایی «بعد از آفتاب» به کارگردانی شارلوت ولز که اثری در ژانر درام خانوادگی است، می‌گویند.
فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره، هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   آیا سینمای دینی و ملی رو به افول است؟/ نقد فیلم «بدون قرار قبلی» براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-02 13:55:36