«آقا مصطفی» به اکران مردمی رسید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آقا مصطفی» به اکران مردمی رسید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی عمار، مستند «آقا مصطفی» روایتی از زندگی و فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی شهید پر افتخار صدرزاده از شهدای مدافع حرم که در روز تاسوعا به […]

«آقا مصطفی» به اکران مردمی رسید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آقا مصطفی» به اکران مردمی رسید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی عمار، مستند «آقا مصطفی» روایتی از زندگی و فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی شهید پر افتخار صدرزاده از شهدای مدافع حرم که در روز تاسوعا به شهادت رسید.
در این مستند بستگان و آشنایان شهید به بیان خاطراتی از دوران کودکی، نوجوانی و جوانی شهید پرداخته و در خلال آن به مجاهدت‌ها و روش ایشان در فعالیت‌های فرهنگی، اشاره می‌کنند.
اکران مردمی عمار همچنان در راستای هدف خود که برقراری عدالت رسانه‌ای است این امکان را فراهم کرده تا فعالان و دغدغه مندان تمام مناطق بتوانند از زبان هنر و آثار تصویری به خصوص مستند «آقا مصطفی» بهره ببرند.
علاقه‌مندان می‌توانند با داشتن حداقل امکانات با مراجعه به سایت اکران مردمی عمار درخواست خود را ثبت و یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس بگیرند و اکران این فیلم را در مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، فرهنگسراها، مناطق فاقد سینما و … برگزار کنند. امیدوارم براتون خبر   «آقا مصطفی» به اکران مردمی رسید براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-10 15:05:59