آغاز به کار پخش رویش با اکران مستند «خون‌ریزی» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز به کار پخش رویش با اکران مستند «خون‌ریزی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، سازمان سینمایی سوره حوزه هنری پس از ایجاد کامل‌ترین زنجیره توزیع محصولات سینمایی، به دنبال فراهم آوردن […]

آغاز به کار پخش رویش با اکران مستند «خون‌ریزی»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز به کار پخش رویش با اکران مستند «خون‌ریزی»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، سازمان سینمایی سوره حوزه هنری پس از ایجاد کامل‌ترین زنجیره توزیع محصولات سینمایی، به دنبال فراهم آوردن ساز و کاری با نام «رویش» در صدد است تا با شناسایی هنرمندان و امکان رشد آن‌ها گامی برای ظهور و بروز نسلی نو از فیلمسازان دغدغه‌مند با نگاهی ملی و دینی در سراسر ایران بردارد.
پخش «رویش» با وصل کردن زنجیره توزیع برای دیده شدن و توجه به هنرمند و آثارش در پی کشف و ایجاد مسیر رشد برای هنرمندان جوان در زنجیره توزیع و اتصال آثار متنوع از جهت قالب (مستند، فیلم کوتاه، انیمیشن، داستانی) به زنجیره نمایش در سینماها است تا با تمرکز روی استعدادهای کمتر دیده شده در شهرها و روستاهای کشور و همچنین ایجاد بستری برای توجه بیشتر به مخاطبان خاص پسند سینما از جهت مضمون و قالب در سراسر نقاط جغرافیایی ایران گام بردارد.
در همین راستا مستند «خون‌ریزی» ساخته محمد خوشدل‌فر که به رویه قانونی شدن سقط جنین در آمریکا و مخالفان و موافقان این کار در این کشور می‌پردازد، به عنوان نخستین اثر در پخش رویش با همراهی موسسه بهمن سبز دوشنبه شب طی مراسمی در برج میلاد رونمایی شد.
این مستند در روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفند در سینماهای هویزه مشهد، ساحل اصفهان، سپیده تهران و سپهر ساری اکران می‌شود. امیدوارم براتون خبر   آغاز به کار پخش رویش با اکران مستند «خون‌ریزی» براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-20 06:21:26