آغاز اکران «کت چرمی» در آلمان/ پوستر بین‌المللی فیلم رونمایی شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «کت چرمی» در آلمان/ پوستر بین‌المللی فیلم رونمایی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران حجازی در […]

آغاز اکران «کت چرمی» در آلمان/ پوستر بین‌المللی فیلم رونمایی شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «کت چرمی» در آلمان/ پوستر بین‌المللی فیلم رونمایی شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران حجازی در حالی هفته اول فروش خود را سپری می‌کند که اکران بین المللی خود را هم آغاز کرده است و فیلم در شهرهای مختلفی از آلمان اکران می شود.
همچنین همزمان با این اکران از پوستر بین المللی آن هم با طرحی از محمد موحدنیا رونمایی شده است.
همزمان با اکران «کت چرمی» در سینماهای ایران، این فیلم در شهرهای دوسلدورف، کلن، فرانکفورت، گوتنبرگ، برلین، مونیخ و… اکران شده است.
قرار است این فیلم در شهرهای دیگری از کشورهای اروپایی نیز به نمایش درآید.
«کت چرمی» در حالی اکران خود را از ۱۷ خرداد آغاز کرده که به جایگاه پرفروش ترین فیلم غیرکمدی این روزهای گیشه سینما دست پیدا کرده است.
در خلاصه داستان فیلم «کت چرمی» که یک درام معمایی است، آمده است: «عیسی فرهمند، کارمند بازرسی سازمان بهزیستی در جریان بازدید از یک مرکز نگهداری دختران خیابانی، متوجه باند فساد مشکوکی می‌شود که او را به یک مهمانی زیرزمینی ممنوعه می‌رساند؛ مهمانی کُت‌چرمی…»
جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی هاریکا، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.
«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است. امیدوارم براتون خبر   آغاز اکران «کت چرمی» در آلمان/ پوستر بین‌المللی فیلم رونمایی شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-14 15:05:36