آغاز اکران «مصلحت» در مناطق فاقد سینما/پسر آیت‌الله اعدام می‌شود؟ به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «مصلحت» در مناطق فاقد سینما/پسر آیت‌الله اعدام می‌شود؟  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی «عمار»، اکران‌های فیلم سینمایی «مصلحت» با شعار «عدالت خط قرمز ندارد» در شبکه اکران مردمی «عمار» آغاز […]

آغاز اکران «مصلحت» در مناطق فاقد سینما/پسر آیت‌الله اعدام می‌شود؟

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «مصلحت» در مناطق فاقد سینما/پسر آیت‌الله اعدام می‌شود؟  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی «عمار»، اکران‌های فیلم سینمایی «مصلحت» با شعار «عدالت خط قرمز ندارد» در شبکه اکران مردمی «عمار» آغاز شده است و فعالان فرهنگی می‌توانند این اثر را در مساجد، دانشگاه‌ها، فرهنگسراها و… به نمایش درآورند.
فیلم سینمایی «مصلحت» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه، کارگردانی حسین دارابی و هنرمندی وحید رهبانی و تهیه شده در سازمان سینمایی سوره است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «یکی از فرزندان مقامات عالی‌رتبه قضائی کشور در یک درگیری خیابانی در سال ۱۳۵۹ جوانی را به قتل رساند…»
فعالان فرهنگی جهت اکران این فیلم می‌توانند درخواست خود را در سایت اکران مردمی ثبت و یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس حاصل کنند. امیدوارم براتون خبر   آغاز اکران «مصلحت» در مناطق فاقد سینما/پسر آیت‌الله اعدام می‌شود؟ براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-03 17:55:26