آغاز اکران «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی از دهم ژوئن […]

آغاز اکران «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آغاز اکران «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی از دهم ژوئن برابر با ۲۰ خردادماه اکران سراسری خود را در سینماهای اسپانیا آغاز کرده است.
شرکت سرستی فیلم (SURSTEY FILM) پخش سراسری «قصیده گاو سفید» را در کشور اسپانیا به عهده دارد و همزمان اکران این فیلم را در ۴۰ سینمای اسپانیا آغاز کرده است.
کشورهایی چون چین، دانمارک، برزیل، فنلاند، نروژ، ترکیه و بسیاری کشورهای دیگر اروپایی، آسیایی و آمریکای جنوبی نیز به تدریج میزبان این فیلم در سینماهایشان خواهند بود و تا به این لحظه بیش از سی کشور جهان قرارداد اکران سراسری فیلم را با پخش‌کننده فرانسوی به امضا رسانده‌اند.
نخستین نمایش جهانی فیلم «قصیده گاو سفید» در بخش مسابقه اصلی جشنواره برلین بود و این فیلم موفق به دریافت جایزه تماشاگران از این جشنواره شد. امیدوارم براتون خبر   آغاز اکران «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-19 18:10:23