آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جوایز ایسفا، آخرین مهلت ارسال فیلم‌های کوتاه به سیزدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) تا […]

آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جوایز ایسفا، آخرین مهلت ارسال فیلم‌های کوتاه به سیزدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) تا پایان تیر ۱۴۰۲ است.
تمامی فیلم‌های کوتاه با هر ساختار، گرایش و تفکری با مدت زمان حداقل ۳ دقیقه و حداکثر ۳۰ دقیقه که از ابتدای فروردین ۱۴۰۰ تا پایان مهلت قانونی ثبت‌نام تولید شده و برای دوره‌های قبلی جوایز ایسفا ارسال نشده‌اند، می‌توانند فرم تقاضای شرکت در جوایز ایسفا را تکمیل کنند.
فیلمسازان متقاضی پس از تکمیل فرم تقاضا، باید یک نسخه از فیلم خود را با مشخصات فنی خواسته شده حداکثر تا ۵ روز پس از ثبت‌نام اینترنتی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۵، به دبیرخانه جوایز ایسفا تحویل دهند.
فیلم‌های رسیده براساس آیین‌نامه جدید جوایز ایسفا داوری و برگزیدگان در رشته‌های مختلف در هفته پایانی شهریور ۱۴۰۲ معرفی خواهند شد.
سیزدهمین دوره جوایز ایسفا به دبیری اسماعیل منصف و توسط انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران به منظور معرفی برترین آثار سینمای کوتاه ایران برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-28 15:06:00