آتیلا پسیانی هنرمندی از نسل بزرگان بازیگری بود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آتیلا پسیانی هنرمندی از نسل بزرگان بازیگری بود  به گزارش خبرگزاری هاریکا، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت زنده‌یاد آتیلا پسیانی هنرمند مطرح عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون، پیام تسلیتی را صادر کرد. در […]

آتیلا پسیانی هنرمندی از نسل بزرگان بازیگری بود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری آتیلا پسیانی هنرمندی از نسل بزرگان بازیگری بود  به گزارش خبرگزاری هاریکا، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت زنده‌یاد آتیلا پسیانی هنرمند مطرح عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون، پیام تسلیتی را صادر کرد.
در متن این پیام آمده است:
««انا الله و انا الیه راجعون
متأسفانه، خانواده شریف سینما و تئاتر، داغدار درگذشت استاد آتیلا پسیانی، هنرمندی از نسل بزرگان این عرصه شد. هنرمندی که در کنار توانمندی‌های بارز در عرصه بازیگری در سینما و تئاتر، سال‌ها به عنوان معلمی دلسوز و نمونه، بازیگران شاخصی را برای سینمای ایران تربیت کرد.
این هنرمند برجسته و چهره فرهیخته فرهنگ و هنر با ایفای نقش‌های گوناگون در صحنه‌های تئاتر، تلویزیون و سینما، آثار ماندگاری در دفتر زرین هنر برجا گذاشت و بخشی از خاطرات فراموش نشدنی ما را در سینما خلق کرد.
اینجانب درگذشت زودهنگام این سینماگر بزرگ را به خانواده ایشان، جامعه هنری و سینمایی و عموم هموطنان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه برای آن عزیز از دست رفته و صبر و بردباری بازماندگان محترم را خواستارم.» امیدوارم براتون خبر   آتیلا پسیانی هنرمندی از نسل بزرگان بازیگری بود براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-07 10:06:21