«آب از آتش» اکران می شود/ برشی از زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آب از آتش» اکران می شود/ برشی از زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی بهمن سبز، فیلم نیمه‌بلند «آب از آتش» به کارگردانی جمال احمدی و […]

«آب از آتش» اکران می شود/ برشی از زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «آب از آتش» اکران می شود/ برشی از زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی بهمن سبز، فیلم نیمه‌بلند «آب از آتش» به کارگردانی جمال احمدی و تهیه‌کنندگی پیام تاجی و اشرف شاه‌حسینی در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان و هم‌زمان با نزدیک شدن به سالگرد شهادت سپهبد صیاد شیرازی، در سینماهای منتخب اصفهان اکران می‌شود.
فیلم داستانی «آب از آتش» توسط پخش رویش بهمن سبز از روز شنبه ۵ لغایت ۲۰ فروردین‌ ماه در سینماهای منتخب اصفهان اکران خواهد شد.
این اثر در هفتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم مقاومت» در بخش «چشم‌انداز» نامزد بهترین فیلم شد و در جمع سه اثر برگزیده این بخش قرار گرفت. همچنین موفق شد لوح تقدیر بخش جنبی جشنواره فیلم فجر اصفهان را نیز به خود اختصاص دهد.
«آب از آتش» برشی از زندگی سردار سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در روزهای پر التهاب انقلاب اسلامی در سال ۵۷ است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «بهمن ۵٧، علی صیاد شیرازی استاد دانشکده توپخانه ارتش در اصفهان است. در این روزهای ملتهب، عده‌ای از نوجوانان ارتشی شروع به تظاهرات می‌کنند و به دستور فرماندهی ضرب و شتم می‌شوند. صیاد به حمایت از این نوجوانان برمی‌خیزد …» امیدوارم براتون خبر   «آب از آتش» اکران می شود/ برشی از زندگی شهید سپهبد صیاد شیرازی براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-20 08:56:47