به طور کلی در آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی ما برای اینکه بتوانیم به درستی کارهایمان را به انجام برسانیم باید از یک سری تجهیزات استفاده کنیم تا به نتیجه ای که میخواهیم برسیم. در این خصوص شرکت های بسیاری فعالیت دارند و همچنین این شرکت ها بیشتر فعالیت هایشان در حوزه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی […]

به طور کلی در آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی ما برای اینکه بتوانیم به درستی کارهایمان را به انجام برسانیم باید از یک سری تجهیزات استفاده کنیم تا به نتیجه ای که میخواهیم برسیم. در این خصوص شرکت های بسیاری فعالیت دارند و همچنین این شرکت ها بیشتر فعالیت هایشان در حوزه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی می باشد که باید آن را در نظر داشته باشید. در این مقاله ما می خواهیم در خصوص فروش تجهیزات آزمایشگاهی هلدینگ KTG و تحقیقاتی نکاتی را مطرح کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی چه مواردی را شامل می شود؟

در حوزه تحقیقات آزمایشگاهی باید در نظر داشته باشیم که همیشه یک سری وسایل هستند که می توانیم از آنها در خصوص تحقیقات استفاده کنیم. در این خصوص می توانیم به  برخی ابزار اشاره داشته باشیم که کارکرد بالایی دارند. اولین ابزار و یا تجهیزاتی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم میکروسکوپ می باشد. میکروسکوپ های آزمایشگاهی انواع فراوانی دارند و در بخش های مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. مورد بعدی در خصوص تجهیزات آزمایشگاهی سکوبندی آزمایشگاهی می باشد. این مورد بیشتر جز اولین نیازهایی است که هر آزمایشگاه باید برای خودش داشته باشد و شامل مواردی از قبیل میز و کابینت و سینک آزمایشگاهی می شود، همچنین جهت های مختلفی به صورت یک طرفه و یا دو طرفه نیز می توان برای آن در نظر گرفت.

در خصوص بخش بعدی میز آزمایشگاهی در زمینه تجهیزات بیشترین کاربرد را دارد. البته باید در نظر داشته باشید که ساختار میز آزمایشگاهی به گونه ایست که در برابر مواد شیمیایی مقاومت از خودش نشان می دهد. همچنین اگر قصد تمیز کردن آن را داشته باشید به راحتی قابلیت پاک کنندگی دارد. وسیله بعدی که در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی کاربرد دارد کابینت آزمایشگاهی می باشد که برای نگهداری وسایل آزمایشگاهی از آن استفاده های فراوانی می شود. همچنین در این خصوص می توانیم به رفرکتومتر آزمایشگاهی و سینک آزمایشگاهی و و آون آزمایشگاهی و هات پلیت و فریز دایر آزمایشگاهی، پی اچ متر و انکوباتور آزمایشگاهی اشاره داشته باشیم. البته اگر بخواهیم تمامی تجهیزات آزمایشگاهی را در این مقاله به طور کامل بیاوریم، از حوصله این مقاله خارج است.

حال که کمی در مورد نوع تجهیزات آموختیم به سراغ تولید کنندگان و نمایندگی های مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی می رویم. در این خصوص باید در نظر داشته باشیم که شرکت های مختلفی هستند که تجهیزات آزمایشگاهی را با کیفیت بالایی تولید می کنند. همچنین نرخ قیمتی تجهیزات آزمایشگاهی نسبت به همدیگر متفاوت است و باید آن را در نظر داشته باشید.

در همین حال ما می خواهیم به شرکت هلدینگ  KTG که در زمینه فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد اشاره هایی داشته باشیم. این شرکت محصولات کاربردی خاصی را در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی داراست و همواره سعی شرکت هلدینگ KTG نیز بیشتر بر این مبنا بوده که بهترین و باکیفیت ترین محصولات ایرانی و خارجی را تامین نماید .البته بنیان اصلی فعالیت های شرکت مورد نظر در خصوص توزیع کالاهای شیمیایی و آزمایشگاهی در تمامی موارد خواهد بود و به طور کلی تمامی تجهیزات این شرکت کیفیت بالایی دارند.

اگر درصنایع مختلفی فعالیت دارید می توانی برای تهیه تجهیزات آزمایشگاهی به سراغ  شرکت هلدینگ KTG بروید.

تغییر دامنه وب سایت هلدینگ KTG

در خصوص شرکت هدلینگ KTG  مورد نظر باید بدانید که دامنه  ktglabgroup.com در حال تغییر به دامنه https://ktglabgroup.ir/  می باشد. که شما در این خصوص می توانید به راحتی به دامنه دوم جهت ارتباط با شرکت دسترسی داشته باشید. مهمترین عواملی که می توانیم در خصوص تجهیزات تحقیقاتی در نظر بگیریم این است که این تجهیزات با توجه به کارکرد خاصی که دارند قیمت های متنوعی نیز برایشان در نظر گرفته شده است که در قسمت بعد به این موضوع اشاره داریم.

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی

در خصوص قیمت تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی باید در نظر داشته باشید که هر کدام از تجهیزات نرخ قیمتی خاصی دارند به عنوان مثال در خصوص سکو بندی آزمایشگاهی قیمت های متنوعی وجود دارد و این مورد در خصوص سایر تجهیزات نیز صدق می کند و باید آن را در نظر داشته باشید. البته با توجه به تنوع شرکت های سازنده تجهیزات آزمایشگاهی باید این مورد را در نظر بگیریم که به طور کلی تمامی شرکت ها کیفیت خاصی را در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی ارائه می دهند. این کیفیت نیز به ساختار مواد اولیه و کارکرد تجهیزات مورد نظر بستگی خواهد داشت.

نحوه کارکرد با تجهیزات آزمایشگاهی وتحقیقاتی

در خصوص نحوه کارکرد با تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی باید در نظر داشته باشید که تمامی این تجهیزات بیشتر در آزمایشگاه ها و مکان های تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرند چون در برخی موارد باید موادی از طریق این تجهیزات حمل شوند که به طور کلی بسیار خطرناک می باشند وحتی می توانند انسان را به کام مرگ بکشانند. البته وجود برخی از تجهیزات مثل دستکش های آزمایشگاهی و یا لباس های آزمایشگاهی می توانند به ما در این امر کمک کنند تا به راحتی عملیات های درون آزمایشگاهی را به انجام برسانیم.

بهترین نمایندگی تجهیزات آزمایشگاهی

همان طور که در قسمت های قبل مطرح کردیم، برندهای مختلفی هستند که تجهیزات آزمایشگاهی تولید می کنند و با کیفیت های متنوعی به بازار عرضه می کنند. در این خصوص ما شرکت هلدینگ KTG را نام بردیم. این شرکت به طور کلی در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی فعالیت می کند و همیشه کیفیت محصولاتش سطح بالایی را به خودشان اختصاص داده اند. پس اگر شما قصد خرید تجهیزات آزمایشگاهی را دارید می توانید به محصولات شرکت هلدینگ KTG اعتماد کامل را داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما فروش تجهیزات آزمایشگاهی وتحقیقاتی را بررسی کردیم و جزییاتشان را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص تجهیزات آزمایشگاهی این است که کاربردهای مختلفی دارند و در این مورد سکوبندی آزمایشگاه ها را به همراه چندین مورد دیگر برای شما عنوان کردیم. باید در نظر داشته باشید که نمایندگی های مختلفی نیز وجود دارند که در خصوص فروش تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی فعالیت دارند، یکی از بهترین شرکت ها در این خصوص شرکت هلدینگ KTG می باشد که کیفیت محصولاتش بسیار بالاست و شما می توانید برای تهیه بهترین نوع تجهیزات آزمایشگاهی به سراغ محصولات این شرکت بروید.