۳ نفر بر اثر جاری شدن سیل کشته شدند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  ۳ نفر بر اثر جاری شدن سیل کشته شدند  به گزارش خبرنگار هاریکا به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات اسلوونی به دلیل وقوع سیل در مناطق شمالی آسیب دیده به مردم توصیه می‌کنند در خانه بمانند زیرا جاده‌ها […]

۳ نفر بر اثر جاری شدن سیل کشته شدند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  ۳ نفر بر اثر جاری شدن سیل کشته شدند  به گزارش خبرنگار هاریکا به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات اسلوونی به دلیل وقوع سیل در مناطق شمالی آسیب دیده به مردم توصیه می‌کنند در خانه بمانند زیرا جاده‌ها زیر آب است.
خبرگزاری ملی اسلوونی روز جمعه گزارش داد که در نتیجه توفان و وقوع سیل‌های متعاقب آن که سراسر اسلوونی را درنوردید، دست کم سه نفر جان خود را از دست دادند.
یک اسلوونیایی در منطقه کامنیک در شمال اسلوونی و دو هلندی در کوه‌های منطقه کرانج در شمال لیوبلیانا کشته شدند.
بران گرگورسیچ، کارشناس هواشناسی از آژانس محیط زیست اسلوونی، هشدار داد که میزان بارندگی که باعث سیل شده است، همچنان ادامه دارد.
اداره حفاظت مدنی و امداد در بلایای طبیعی، اعلام کرده که برخی از مردم در خانه‌های خود در شهرهای گورنیسکا و کوروسکا گیر افتاده اند.
یک پل در نزدیکی شهر دراووگراد پس از بالا آمدن آب رودخانه دراوا بسته شد و رفتن به شهر کرنا نا کوروسکم و روستای پروالیه را بسیار دشوار کرده است.
بر اساس گزارش‌ها، شهرستان گورنیسکا به دلیل بارش شدید باران شاهد طغیان رودخانه‌ها و رانش زمین بوده است. فرمانده خدمات حفاظت مدنی شهرستان گورنیسکا، کلمن اسمید، گفت: «کل شهرستان گورنیسکا زیر آب رفته است.»
همچنین گزارش‌هایی از طغیان رودخانه ساوینجا و جاری شدن سیل در منطقه لاسکو در شرق اسلوونی منتشر شده است. امیدوارم براتون خبر   ۳ نفر بر اثر جاری شدن سیل کشته شدند براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-05 12:04:46