۱۳ تن روغن های احتکاری در منزل مسکونی در یزد کشف شد به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار یزد ،سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: در راستای مقابله با احتکار کالاهای اولیه و مورد نیاز شهروندان، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد با اقدامات اطلاعاتی از احتکار مقادیری روغن خوراکی مطلع شدند. وی […]

۱۳ تن روغن های احتکاری در منزل مسکونی در یزد کشف شد

به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار یزد ،سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: در راستای مقابله با احتکار کالاهای اولیه و مورد نیاز شهروندان، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان یزد با اقدامات اطلاعاتی از احتکار مقادیری روغن خوراکی مطلع شدند.

وی اضافه کرد: پلیس با انجام اقدامات نامحسوس و اشراف اطلاعاتی، مکان دقیق نگهداری این کالاها را در یک منزل مسکونی در شهر یزد شناسایی و پس از اخذ مجوزقضائی از محل، بازدید کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران در بازرسی انجام شده که با همکاری عوامل پلیس امنیت اقتصادی صورت گرفت؛ ۱۳ تن روغن خوراکی احتکار شده را کشف و یک متهم را در این خصوص دستگیر و به مراجع قانونی معرفی کردند.

بهدانی فردخاطرنشان کرد: پلیس با افرادی که در این شرایط اقتصادی با احتکار کالاهای ضروری و اولیه مردم سعی در اخلال در بازار را دارند برخورد خواهد کرد.