پیام تبریک مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی پارس آباد بمناسبت عید نوروز و بهار طبیعت به گزارش کانال خبری پارس آباد مهندس فروزنده و مهندس ایوازاده رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد طی پیامی مشترک سال نو باستانی و نوروز را تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر است بنام خدا نوروز پیوندی دیرینه […]

پیام تبریک مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی پارس آباد بمناسبت عید نوروز و بهار طبیعت

به گزارش کانال خبری پارس آباد مهندس فروزنده و مهندس ایوازاده رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد طی پیامی مشترک سال نو باستانی و نوروز را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است

بنام خدا

نوروز پیوندی دیرینه انسان با طبیعت است که هر ساله با آغاز بهار جشن گرفته می شود. اما امسال دومین سالی است که بهار و نوروز برای ایرانیان معنای دیگری دارد.

امسال نیز به گونه ای آغاز شد که ما هنوز از بیماری کشنده کرونا رنج می بریم. امسال علی رغم شیوع گسترده این بیماری ، ما شهروندان عزیز خود را جلب می کنیم.

در تعطیلات نوروز مانند سال گذشته در خانه بمانید و تمام پروتکل های بهداشتی را دنبال کنید و با سهل انگاری و ساده سازی باعث شیوع این ویروس نشوید. بهتر است در خانه بمانیم و برای عزیزانمان پیام کوتاه یا مجازی تبریک بگوییم و نوستالژی خود را به آنها منتقل کنیم.

سال گذشته ، با تلاش کارکنان ، اقدامات در زمینه های مختلف خدمات ، توسعه ، فرهنگ و جامعه انجام شد.
عذرخواهی بابت نقص و کاستی
امیدواریم با همکاری و مشارکت مردم پارس آباد ، در سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای رهبری می شود
“سال تولید ، پشتیبانی و موانع”
برای ارائه خدمات شایسته و صادقانه نامگذاری شده است ، ما نباید شرمنده افراد فهیم و شریف باشیم و در این راستا ، ما به دعای خیر شما بزرگواران احتیاج داریم.

ما سال نو و این عید باستانی نوروز را به مردم شهید پرور و استان پارس آباد تبریک می گوییم و سالی پر از خیر و برکت همراه با سلامتی و سلامتی را برای همه همشهریان آرزو داریم موفقیت همه همشهریان ما از خدا. .