فیلم باکس شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دلیل مشغله روزانه خود نتوانید برنامه های مورد علاقه خود را که در تایم معینی از تلویزیون پخش میشود ، مشاهده کنید. اما قطعا این اتفاق برای شما رخ نداده و اکثر افراد در دنیای امروز به این مشکل بر می‌خورند. یکی از سیستم […]

فیلم باکس

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دلیل مشغله روزانه خود نتوانید برنامه های مورد علاقه خود را که در تایم معینی از تلویزیون پخش میشود ، مشاهده کنید. اما قطعا این اتفاق برای شما رخ نداده و اکثر افراد در دنیای امروز به این مشکل بر می‌خورند. یکی از سیستم هایی که جدیدا وارد عرصه شده و بسیار در این زمینه کارآمد است سیستم VOD میباشد. (VOD) یکی از برنامه هایی است که مخفف کلمه (Video On Demand ) است و در زبان فارسی به معنای درخواست ویدیو می باشد که توسط کاربران محتوای صوتی و تصویری شامل برنامه فیلم را در هر زمانی که دلتان می خواهد چه در خانه و یا بیرون به وسیله کامپیوتر، موبایل و تلویزیون می توانید ویدیو ها را تماشا کنید. این سیستم باعث می‌شود که دیگر نیاز نباشد شما حتما برنامه ها را به صورت زنده تماشا کنید. از انواع VODها می‌توان به : TVOD  یکی از برنامه های روش های توزیع محتوا و هر مشتری برای هر بخش باید هزینه ای را پرداخت کند که شامل فروش مستقیم الکترونیکی یا دانلود کرایه است در روش اول فروش مستقیم الکترونیکی زمان دسترسی به محتوا نامحدود اما در دانلود کرایه ای زمان دسترسی محدود است است که گوگل پلی و آی تونز نمونه سرویس های Tvod هستند،( NVOD ) این برنامه توسط سرویس های ماهواره ای و شبکه های تلویزیونی کابلی ارائه می گردد که شما در این برنامه می توانید از تکنیک پرداخت به جای تماشا استفاده کنید همچنین این برنامه این قابلیت را دارد که در فواصل زمانی مشخص شده برنامه را ضبط و از آن چند کپی تهیه نماید که کاربر هر زمانی که دوست داشت بتواند برنامه برنامه را تماشا کند این ویژگی به پهنای باند وابسته است و فقط اپراتورهای بزرگ که ظرفیت پهنای باند آن ها زیاد است می توانند استفاده کنند ،( Catch Up TV ) برخی از شبکه های تلویزیونی از Catch Up TV استفاده می کنند که بعد از مدت زمان مشخص از زمان پخش برنامه اصلی این امکان را به شما می دهد که آن برنامه را تماشا کنید اشاره کرد.

قطعا این سیستم در ایران نیز وجود دارد که یکی از بهترین نمونه های موفق سیستم VOD در ایران فیلم باکس میباشد. در رسانه تصویری فیلم باکس شما برای دسترسی به آرشیوی غنی از بهترین فیلم ها و سریال های برتر دنیا ، نیاز به خرید اشتراک های ماهیانه ندارید. در واقع شما میتوانید به طور کاملا رایگان به همه این آرشیو دسترسی داشته باشید و به راحتی به تماشای آن بشینید. محتواهای ارائه شده در سرویس فیلم باکس یا به صورت دوبله فارسی هستند و یا دارای زیرنویس فارسی هماهنگ میباشد که باعث راحتی مخاطبان در پخش آنلاین فیلم یا سریال مورد علاقه‌شان می‌شود.

قطعا شما نیز نگران سرعت اینترنت خود هستید اما در هنگام استفاده از سرویس فیلم باکس دیگر نگرانی معنی ندارد زیرا این سیستم کیفیت محتوای مورد نظر شما را با توجه به سرعت اینترنت شما به صورت خودکار تنظیم می‌کند. یکی از ویژگی های بی نظیر این سرویس دسته بندی عالی برنامه ها میباشد که شما فقط با یک سرچ ساده میتوانید که بخش اعظمی از فیلم ها در ژانر مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. وبسایت فیلم باکس همیشه سعی داشته است که اکثر فیلم و سریال آنلاین در ژانر ها و موضوعات مختلف مانند ژانر اکشن، جنایی، معمایی، درام، ماجرایی، تخیلی، عاشقانه و… را در اسرع وقت برای مخاطبان خود قرار دهد تا دوستداران این عرصه در تماشا فیلم و سریال همیشه بروز باشند . حال با توجه به تمامی مطالب گفته شده بهتر است که خود شما با مراجعه به این وبسایت مزایا فراوان آن را مشاهده کنید و هنگام استفاده از آن نهایت لذت را ببرید.