شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و کد ملی ارایه می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و کد ملی ارایه می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین‌اللهی، روز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲، به صورت سرزده و در راستای نظارت بر ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی […]

شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و کد ملی ارایه می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله سلامت  شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و کد ملی ارایه می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا، بهرام عین‌اللهی، روز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲، به صورت سرزده و در راستای نظارت بر ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی به کودکان و نوزادان، از دو بیمارستان حکیم و حضرت علی اصغر (ع) بازدید کرد.
وزیر بهداشت، در ابتدا از بخش‌های اورژانس و بستری بیمارستان کودکان حکیم که دو ماه پیش با حضور رئیس جمهور افتتاح شد، بازدید و نحوه خدمت رسانی به بیماران را با حضور رئیس بیمارستان بررسی کرد.
وی همچنین در گفتگو با پرسنل بیمارستان، در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و برای پیگیری تقویت نیروی انسانی در بخش تخصصی و پرستاری، دستوراتی به معاونین وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران صادر کرد.
بازدید از یک داروخانه شبانه روزی
وزیر بهداشت همچنین به صورت سرزده از یک داروخانه شبانه روزی در منطقه یافت آباد تهران بازدید و وضعیت موجودی داروها، شیرخشک و اجرای طرح دارویاری در این داروخانه را بررسی کرد.
دومین بیمارستان کودکان
عین اللهی همچنین از بخش‌های مختلف مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر (ع) تهران بازدید و با پرسنل و همراهان بیماران در این مرکز، گفتگو کرد و پیگیر جبران کمبود نیروی انسانی در بخش پرستاری در این بیمارستان شد.
شیرخشک با همان قیمت قبل ارائه می‌شود
وزیر بهداشت با بررسی مشکلات یکی از والدین بیماران بستری در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) برای خرید شیرخشک با قیمت بالاتر از نرخ مصوب، گفت: وضعیت موجودی شیرخشک در کشور بسیار بهبود یافته و در حال حاضر شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و با ارائه کد ملی و ثبت UID در سامانه تی تک، عرضه می‌شود. امیدوارم براتون خبر   شیرخشک با قیمت مصوب قبلی و کد ملی ارایه می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-12-30 18:58:42